Beroun – Střešovice 3:1

V prvním poločase bylo k vidění vyrovnané utkání. Berounští fotbalisté se dostali do vedení v 18. minutě, kdy se po rohu prosadil Krčma. I nadále byl zápas víceméně vyrovnaný. Na další změnu skóre si diváci museli počkat až do 43. minuty, kdy po individuelní akci vyrovnal střešovický Brodan na 1:1.

Ve druhé půli měli více ze hry berounští fotbalisté. „Tu druhou půli jsme byli lepší. Domácí mužstvo jsme přehráli. Ve druhé půli jsme se zlepšili, vyvinuli jsme si tlak i řadu příležitostí a dotáhli jsme to do vítězného konce,“ zprostředkoval informace o utkání trenér Vladimír Lacina, který nebyl na zápasu přítomen, neboť jej skolila chřipka. Beroun o svém vítězství rozhodl v závěrečných deseti minutách, kdy hráči Českého Lva – Unionu překonali obranný val Střešovic hned dvakrát. Nejprve se v 79. minutě prosadil Červenka a tři minuty před koncem zápasu pojistil vedení Krůta. Beroun obsadil na turnaji Aritmy Praha konečné deváté místo.

Branky: 43. Brodan – 18. Krčma, 79. Červenka, 87. Krůta. Poločas: 1:1.

Střešovice: Malínský (Prokop), Oubram, Syrový, Klír, Zuzák (Tymočko), Škobis (Hloušek), Barák, Trhlík, Žuček (Škobis), Kopal (Müller), Brodan

Beroun: Zavadil – Frydrych (Krůta), Vlček, Petráš, Novák – Choc, Grajcar, Krčma (Rys), Šindelář – Horel, Červenka M.

Závěrečné přátelské utkání sehrají berounští fotbalisté o víkendu v Kladně, kde se střetnou s místním divizním béčkem. „Je to velice dobrý soupeř. Tam už budeme hrát v sestavě, ve které bychom měli nastoupit do mistráků,“ uvedl trenér Lacina.

Berounský kádr v současné době netrápí skoro žádná zranění. Problémy mají jen Martin Šíma a Petr Vopěnka. „Martin Šíma měl problémy s tříslem,“ uvedl Lacina, který dodal, že Šíma absentoval deset dnů. „Tento týden si dá ještě pauzu, příští by měl být v pořádku,“ podotkl berounský trenér, který si pochvaloval přístup Martina Šímy k přípravě. „To zranění vyplynulo ze zimní přípravy a z náročnosti. Martin odtrénoval přípravu parádně,“ dodal berounský trenér. Podobné zranění jako Martina Šímu vyřadilo i obránce Petra Vopěnku. „Také by měl být v pořádku,“ zmínil Lacina, který dodal že v prvním jarním kole bude postrádat dvojici hráčů kvůli kvůli karetním trestům. „Grajcar má osm žlutých karet, takže bude stát dva zápasy. Smetana má čtyři žluté, bude jednou chybět. Ale s příchodem kluků z Králova Dvora se se sestavou vypořádáme,“ uvedl Lacina, který věří, že kvalitní příprava se promítne do mistrovských zápasů. „Doufám, že jsme to dobře načasovali a vyjde nám to,“ dodal na závěr trenér Vladimír Lacina.