Černolice - Beroun 1:3

Berounští nastoupili do utkání v rozestavení 4-4-1-1. "Hráli jsme ze zabezpečené obrany, hodně jsme zhušťovali střed hřiště," uvedl berounský trenér Vladimír Lacina, který dodal, že díky tomuto rozestavení se berounský celek nedostává tolik pod tlak.

Do utkání vstoupili lépe domácí fotbalisté. "Oni na nás vlítli, presovali nás, ale my jsme těch dvacet minut přežili," uvedl trenér Lacina, který dodal, že s postupem času hosté dokázali vyrovnat hru. Beroun se také dokázal dostat do vedení. Při nacvičeném signálu si na přední tyči Michal Novák naskočil na autové vhazování a hlavou usměrnil míč do branky - 0:1. Po chvíli Berounští vedli již 2:0. Marek Horel zahrával roh a Michal Novák se opět prosadil hlavou. V závěru první půle došlo ke spornému momentu. "Domácí brankář při vybíhání srazil Michala Nováka, ale penalta se nepískala," uvedl hrající trenér Lacina. Vzhledem k tomu, že berounský útočník musel být ošetřován, dohrávali hosté první poločas o deseti. "Tam nás domácí dost zmáčkli, měli tři, čtyři rohy a nějaké závary. Přežili jsme to, nedostali jsme gól do šatny, a to bylo pro nás rozhodující," podotkl Lacina.

V úvodu druhé půle byl opět k vidění nápor domácích. "Oni nás ze začátku opět zmáčkli, opět se nám to ale povedlo přežít. Pak jsme přidali třetí gól a uklidnili jsme hru," nastínil vývoj na hřišti Vladimír Lacina. Třetí branku Berounští přidali v 60. minutě, kdy Grajcar vysunul dlouhým míčem Lukáše Nováka, který křižnou střelou prostřelil domácího brankáře - 0:3. Domácí se dočkali gólu deset minut před koncem utkání, kdy z pokutového kopu snířil Macela. "Rozhodčí pískl asi oprávněnou penaltu, oni zkorigovali na 3:1, ale těch deset minut jsme v pohodě dohráli," přiblížil Lacina, že si hosté své vedení pohlídali. "S výsledkem jsme spokojeni. Já doufám, že v takovýchto výkonech budeme pokračovat. Musím mančaft pochválit, kluci šlapali jeden za druhého, zasloužili jsme si tam vyhrát," dodal na závěr Lacina.

Branky: Macela A. z PK - Novák Michal 2, Novák L. Poločas: 0:2.

Beroun: Lacina - Choc, Petráš, Frajer, Smetana - Horel, Vopěnka, Novák Miloš, Novák L. - Grajcar - Novák Michal. Střídal: Krůta.