Březová – Libomyšl 4:0

Úvod utkání patřil domácím, kteří v prvních deseti minutách nevyužili dvě vyložené šance. Po chvíli ale poslal Březovou do vedení pohotový Ježek. V 15. minutě mohl tentýž hráč přidal druhý gól, když se pěkně položil do centru, ale jeho volej mířil těsně vedle pravé tyče. Hosté byli z úvodu utkání zaskočeni a v prvním poločase se k ohrožení domácí branky příliš nedostali. Naopak Březová si vytvořila několik vyložených šancí, jenže výborný brankář Durdilák do poločasu změnu skóre nepovolil. Naopak v závěru prvního poločasu mohla Březová inkasovat, Špalek ale branku těsně minul.

Po změně stran sice tlak domácích narůstal, ale na světelné tabuli stále svítil stav 1:0. Březové pomohla až 64. minuta, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen nejlepší hráč hostů Poberejko. Přesilovku využili domácí hned po pár minutách, když si na centr naskočil Spousta a zamířil přesně k tyči. Tento gól domácí uklidnil a s postupem času přidala Březová další dvě branky. O obě se postaral Ježek, který tak završil svůj hattrick.

Březová: Koštálek Martin – Kalina, Vokáč, Košťálek Marek (Spousta Jan), Kundrát, Müller, Svoboda, Hošek, Špaček (Žák), Ježek, Mencl O.

Libomyšl: Durdilák – Špalek O., Hejduk, Kladívko, Skalka, Poberejko, Prajzler, Špalek L., Křivánec, Potenec, Krubner.