Broumy – Chodouň 1:2

Utkání začalo v rychlém tempu a útoky se střídaly na obou stranách. V úvodu zápasu byly k vidění i ostré zákroky, o to více chybělo úspěšné zakončení. Jako první zahrozili hosté. První šanci ale Chodouňští neproměnili a při druhé možnosti Šimák z hranice pokutového území vysoko přestřelil. Ani domácí nebyli bez šancí. Ve 32. minutě měl gól na kopačce Pergler, ale ani z malého vápna nedokázal brankáře Krnáče překonat. Ve 40. minutě pak mohla jít do vedení Chodouň, gólman Schovánek ale odvážným zákrokem udržel bezbrankový stav.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Hned ve 47. minutě Kothera orazítkoval prudkou střelou břevno a v 55. minutě Hubáček jen těsně minul branku. Poté se již diváci dočkali gólu. Po rohu domácí zapomněli na volného Kořínka, který z první napálil míč do horního rohu branky – 0:1. Domácí ovšem tato branka nepoložila, naopak Broumy zvýšily úsilí a v 68. minutě se dočkaly vyrovnání. Kuchař udělal v chodouňské obraně pořádný průvan a svou akci zakončil střelou k tyči – 1:1. Domácí poté mohli jít dokonce do vedení, jenže Novotný se vyložené šance zalekl a branku překopl. Rozhodnutí přišlo v 76. minutě. Hosté zahrávali trestný kop z pětatřiceti metrů, čemuž domácí příliš pozornosti nevěnovali, především brankář Schovánek. Dalekonosná trefa Hyrby následně zajistila hostům vedení 2:1. V samém závěru utkání se diváci ještě dočkali dvou červených karet, když po vzájemném napadení museli předčasně ze hřiště Kostečka a Kosnar. Na skóre se ale již nic nezměnilo. Za zmínku stojí dodat, že nejvíce toho naběhal rozhodčí Hájek, který byl všude, kde se něco dělo.

Branky: Kuchař – Kořínek, Hyrba. ŽK: Bureš – Hyrba, Hubáček. ČK: Kostečka – Kosnar. Rozhodčí: Hájek. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Broumy: Schovánek – Kostečka, Novotný, Bureš, Štochl (Křikava), Konopásek, Spousta, Veverka, Halaburda, Kuchař, Pergler.

Chodouň: Krnáč – Kešner, Kosnar M., Hyrba, Kothera, Hebeda, Šimák, Klika, Kořínek (Trachta), Kosnar Martin, Hubáček (Dvořák).

Viktor Pavlis