Bzová - Horažďovice 1:0

V celém utkání byl k vidění spíše boj, než pohledný fotbal. Zápas byl poměrně vyrovnaný, do šancí se ovšem dostávali jen domácí. V prvních dvaceti minutách nebylo na hřišti téměř nic zajímavého k vidění, snad až na zaváhání brankáře Horažďovic a následnou střelu Ehla, která ale houštinou těl do branky neprošla. Důležitý moment přišel ve 27. minutě, kdy byk faulován v šestnáctce Štěch a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. K míči se postavil Ehl a penaltu kopnul dost mizerně. Měl ale štěstí a míč skončil v síti - 1:0. V samém závěru první půle mohl pojistit vedení domácích Štěch. Jeho hlavičku "uchem" ovšem zlikvidoval Mako. Hosté za celou první půli de facto nevystřelili na branku.

Po změně stran dvakrát zahrozili hosté. Nejprve střelu Jůdy zlikvidoval Slováček. V 63. minutě pak stálo při Bzové štěstí, když z trestného kopu napálil Pondělík míč do levé tyče. Poté již hrozili jen domácí. V 72. minutě postupoval sám na branku Čihař, obešel i brankáře, ale se střelou do prázdné branky váhal, až jeho pokus zblokoval vracející se Kukol. O čtyři minuty později po rohu mohl zvýšit domácí Kovařík, z osmi metrů ale nechal jen vyniknout horažďovického brankáře. V závěru si domácí zkušeně pohlídali vedení a dovedli zápas do úspěšného konce.

Branka: 28. Ehl z PK. ŽK: Kaufman (B). Rozhodčí: Polák. Poločas: 1:0. Diváci: 150.

Bzová: Slováček - Čihař (90. Šimůnek), Kovařík, Lancz, Štěch, Nademlejnský (67. Štich), Veinlich (58. Bežó), Ehl, Kaufman, Dubský, Petr.

Horažďovice: Makó - Kukol, Grund, Koudela, Picka, Horváth (46. Baloušek), Šefanda, Pondělík (66. Janouškovec), Beránek, Zámeček, Jůda.