Bzová - Písek 3:1

Úvod utkání byl vyrovnaný a patnáct minut nebyl k vidění ani náznak šance. V 17. minutě poprvé zahrozila Bzová a hned z toho byl vedoucí gól. Petr zatáhl míč po pravé straně a odcentroval přímo na volného Dubského, který hlavou usměrnil míč k tyči - 1:0. Poté začali mít hosté mírnou převahu, tu ale dokázali postupně přetavit v několik velice slušných šancí. Ve 28. minutě obrana Bzové při rohu nepokryla Červenku, který ale z hranice malého vápna hlavičkoval mimo branku. O šest minut později pak při domácích stálo štěstí. Po hrubce Veinlicha se míč dostal až k volnému Kuchařovi, který střílel z osmi metrů. Slováčka křižnou střelou překonal, ale orazítkoval jen levou tyč. Poté domácí opět vyrovnali hru a s přehledem si hlídali jednogólový náskok.

Po změně stran začala Bzová náporem s výsledkem bylo několik zajímavých standardek. Kromě jednoho závaru na hranici malého vápna se ale Bzová do šance nedostala. Ani Písek se dlouho nedokázal dostat do domácí šestnáctky. Velice důležitý moment utkání pak přišel v 64. minutě. To se totiž Bzové povedlo to, co nedokázala celé jaro: vstřelit v utkání druhý gól. Při rohu domácí hráči "nalezli" do malého vápna, čímž znemožnili brankáři Kučerovi jakýkoliv zákrok a Petr Větrovský zakroutil míč přímo z rohu do branky - 2:0. Hosté se v následných minutách snažili o snížení, kterého se dočkali v 78. minutě, kdy se parádní střelou o břevno prosadil Hegebart - 2:1. Rázem bylo postaráno o drama. Po pěti minutách mohl pojistit vedení Bzové Čihař. Branář Kučera totiž jen vyrazil Dubského střelu přímo před domácího útočníka, který ale z malého vápna netrefil prázdnou branku. Bzová ale nakonec třetí branku dala, a to v 87. minutě. Čihař přihrál při rychlém brejku Petrovi, kterému sice střela nesedla, ale jeho "šmudla" mířila přesně k tyči - 3:1. Bzová si tak připsala veledůležité tři body.

Branky: 17. Dubský, 64. Větrovský, 87. Petr - 78. Hegebart. ŽK: Bežo, Petr - Hegebart, Kučera, Červenka. Rozhodčí: Melničuk. Poločas: 1:0. Diváků: 150.

Bzová: Slováček - Bežo, Kovařík, Lancz (59. Štych), Štěch, Nademlejnský, Větrovský, Veinlich (71. Čihař), Kaufman, Dubský, Petr (89. Šimůnek).

Písek: Kučera - Zach (84. Bican), Pastyrik, Kosobud, Kuchař, Malý, Šácha, Holan, Červenka (70. Puchmajer), Hegebart, Pšenička.