Bzová – Domažlice 3:4

Fotbal, divize A

Hosté byli od úvodu jednoznačně aktivnější, dvacet minut ale domácí dokázali jejich nájezdům odolávat. Právě ve 20. minutě se Domažlice dostaly do vedení, když se po rohu prosadil zblízka Schőtterl. O šest minut později to bylo už 0:2, když odvážný průnik Strejce zakončil placírkou k tyči volný Schőtterl. Ve 32. minutě již Bzová prohrávala o tři branky, když střelu Strejce tečoval jeden z domácích hráčů mimo dosah brankáře Šilhavého – 0:3.O minutu později se ve vyložené šanci ocitl Kotlan, tentokrát jej ale vychytal Šilhavý. Domácí se zvedli až v poslední pětiminutovce, kdy dokázali také snížit na 1:3. Nepříliš povedený centr z rohu prodloužil Čihař na Dubského, který ze tří metrů nemohl minout – 1:3.

Před druhým poločasem trenér Beznoska vystřídal dva hráče a změnil herní systém na 3 – 4 – 3. Již ve 49. minutě mohl Bzovou vrátit do utkání Štěch, který ale hlavičkoval těsně nad. V 56. minutě hosté definitivně pojistili své vedení, když zcela volný Kotlan nedal Šilhavému šanci na úspěch – 1:4. Neuběhla ani minuta a domácí snížili na 2:4, když Černého centr poslal hlavou do sítě Ehl. Bzová se poté tlačila do útoku, častokrát ale její snahu srážely nepřesnosti v pokutovém území Domažlic. Přesto mohl v 73. minutě vrátit Bzovou do utkání Nademlejnský, který si narazil s Dubským. Domácí záložník se rázem ocitl sám před brankářem, míč měl ale na dlouhou nohu.

Následně poté neuspěli Štěch ani Nademlejnský. Domácí se ale přecejen dočkali snížení. Po faulu na pronikajícího Kaufmana odpískal rozhodčí v 90. minutě penaltu, kterou proměnil Ehl – 3:4. Na vyrovnání ale domácím již nezbyl čas.

Branky: 44. Dubský, 57. a 90. Ehl (druhá z pen.) – 20. a 26. Schőtterl, 32. Strejc, 56. Kotlan. Poločas: 1:3. ŽK: Ehl, Bežó – Strejc, Černý, Šámal. Rozhodčí: Bacík. Diváků: 150.

Bzová: Šilhavý – Čihař (46. Říha), Bežo, Šindelář (46. Černý), Štěch, Nademlejnský, Větrovský, Ehl, Kaufman, Dubský, Krejčí.