Bzová - Votice 1:2

Hosté působili od úvodu viditelně aktivněji. Bzová hrála hodně staticky a tak se na první šanci hostů nečekalo dlouho. Otočka Filingera z dobré pozice skončilo těsně vedle levé tyče. Domácí kontrovali průnikem Nademlejnského, který ale vystřelil nedůrazně. Rozhodující moment prvního poločasu přišel v 16. minutě. V šestnáctce fauloval Nademlejnský Filingera a rozhodčí Mareška poprvé v utkání ukázal na značku pokutového kopu. K míči se postavil Zdeněk Svoboda a s přehledem poslal Votice do vedení - 0:1. I nadále měli hosté více ze hry, své útoky ale buď zakončovali hodně nepřesně, nebo zakročil brankář Slováček.

Jestliže v první poločas patřil hostům, tak po změně stran měli více ze hry domácí. Ti pozměnili rozestavení na 3-4-3 a mnohem častěji se dostávali před votickou branku. Jako první ale zahrozily ve druhé pětačtyřicetiminutovce Votice, Svoboda ale mířil nad branku. V 54. minutě mohla Bzová vyrovnat. Petr se protáhl mezi dvěma obránci, ale z dobré pozice branku těsně minul. Podobně se stejnému hráči vedlo i v 64. minutě, kdy pro změnu hlavičkoval nad břevno. V 68. minutě se v šestnáctce po kontaktu se Svobodou ochotně poroučel k zemi Ehl a rozhodčí nařídil penaltu. Míč si na značku postavil Jiří Štěch a s přehledem poslal míč pod břevno - 1:1. Jenže tento stav nevydržel na světelné tabuli ani minutu. Ihned po rozehrání podnikli hosté rychlý útok a po kontaktu dvou hráčů v šestnáctce rozhodčí opět ukázal na značku penalty. Zdeněk Svoboda vzápětí poslal Votice opět do vedení - 1:2. V 72. minutě ovšem mohlo být srovnáno. Čihař se protáhl mezi dvojicí beků a v momentě, kdy se chystal vystřelit, byl faulován. Jenže odpískat čtvrtou penaltu v utkání si rozhodčí Mareška netroufl, i když zákrok si o ní říkal mnohem více, než v předchozích třech případech. Bzová v závěrečných patnácti minutách pokračovala v náporu a mohla se dočkat vyrovnání. Jenže unikající Petr byl faulován na hranici šestnáctky a následnou střelu Štěcha z trestného kopu parádně zlikvidoval Klíma. Ani v nastavení se již skóre nezměnilo a hosté si tak odvezli všechny tři body.

Branky: 69. Štěch z PK - 17. a 70. Svoboda (obě z PK). Bez karet. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Mareška. Diváků: 120.

Bzová: Slováček - Bežó, Kovařík, Lancz (46. Ehl), Štěch, Nademlejnský, Větrovský, Čihař, Veinlich (71. Štych), Dubský, Petr.

Votice: Klíma - Daniel, Havlíček, Gazmend, Budil, Svoboda, Málek, Bareš (86. Novák), Bartolšic, Filinger (82. Slabý), Rezek.