Králův Dvůr – Saudská Arábie „18“ 2:4

Domácí začali velmi dobře a hned ve 2. minutě se radovali z golu Petra Podzemského, který se po rohovém kopu krásně hlavou trefil přímo do rohu branky. Poté převzali utkání do svých rukou hosté, kteří si vytvořili mnoho šancí a v 15. minutě po krásné akci na jeden dotek vyrovnal nejlepší hráč celého utkání Alábed Nawaf Šáker. Během prvního poločasu bylo k vidění několik příležitostí na obou stranách, ale až v 35. minutě opět Petr Podzemský hlavou překonal bránkáře z malého vápna a domácí se dostali do vedení. To ale netrvalo dlouho. Rychlý Abusaban Mohammed Abdullah chytře vyzrál nad obranou a vyrovnal stav utkání na 2:2. Tak skončil celý první poločas.

Do druhé půle udělali oba trenéři hodně změn a to bylo na hřišti znát. Celý druhý poločas se odehrál převážně před domácí brankou a jen se čekalo, kdy hosté dají gól. Ten přišel v 60. minutě, kdy se trefil AlDouseri Abulláh Mubarak a hostující tým se dočkal vedení 3:2. Domácí se ve druhém poločase nedostali k žádné vyložené šanci, a tak opět udeřili hosté, když se v 80. minutě krásně trefil Albagi Básem Saleh.

Utkání bylo hodně bojovné, oba trenéři vyměnili během poločasů co nejvíce hráčů. Na utkání bylo znatelné, že hosté jsou reprezentanti a je nutné říct, že někteří z nich si na hřišti dělali, co chtěli. V sobotu dopoledne fotbalisté Králova Dvora vyrazí k mistrovskému utkání na půdu Českých Budějovic B.

Branky: 2. a 35. Podzemský – 15. Alábed Nawaf Šakér, 39. Abusaban Mohammed Abdullah, 60. AlDouseri Abulláh Mubarak, 80. Albagi Básem Saleh. Poločas: 2:2.

Adam Novák