Vyšehrad – Kr. Dvůr 1:1

Fotbal, přípravné utkání

Zápas začal ve svižném tempu a cábelíci měli v úvodu co dělat, aby zastavili akce domácích fotbalistů. S postupem času Králodvorští dokázali vyrovnat hru a hrozit z rychlých protiútoků. Králův Dvůr se mohl dostat do vedení, když Voděcký poslal do šance Šindeláře, který ale tutovku promarnil. Nebezpečný byl i Vyšehrad. Po trestném kopu musel brankář Huleš vytáhnout z rukávu skvělý zákrok. Ve 42. minutě se domácí dostali do vedení. Cábelíci ztratili míč ve středu hřiště a následnou rychlou akci zakončil přesně Bošanský – 1:0.

Do druhé půle udělal trenér Kučera několik změn. Cábelíci začali lépe kombinovat a častěji se také dostávali do přečíslení, které ale nedokázali zužitkovat. Nakonec se Králův Dvůr dočkal vyrovnání. Roman Fulín vystihl rozehrávku obránců a následně obešel domácího gólmana a bylo to 1:1. Vrátit vedení Vyšehradu mohl Bošanský, který ale ve velké šanci ztroskotal na brankáři Votrubovi. I cábelíci mohli jít do vedení, Šindelář ale ze skrumáže netrefil branku. Zápas tak skončil remízou 1:1.

Králův Dvůr: Huleš (Votruba) - Spurný, Bláha, Podzemský, Petr, Šindelář, Dochtor M., Voděcký, Srba (Brož), Fulín, Jalaghonia (Červenka).