Králův Dvůr - Sezimovo Ústí 0:1

Od úvodu se hrál vyrovnaný zápas bez vážnějších šancí. První vzruch přišel až po půlhodině hry, kdy uviděl hostující Endl červenou kartu poté, co loktem udeřil domácího Dochtora. Domácí měli následně převahu, ale do vedení mohli jít hosté. Ti ale přečíslení pět na dva nevyřešili dobře. Úvod druhé půle přinesl jednu vyloženou šanci na každé straně, skóre se ale neměnilo. Domácí se tlačili do útoku, jenže hosté v deseti dobře bránili. Když už se domácí dostali do šance, netrefili branku. V 66. minutě udělali Králodvorští fatální chybu ve středu hřiště a po následném brejku hostů prostřelil osamocený Mach brankáře Votrubu. Poté se Sezimovo Ústí zatáhlo ještě více do obrany. Domácí měli v posledních patnácti minutách velký tlak, jenže ani ty nejvyloženější šance neproměnili. Fikejz trefil tyč, Bureš branku z metru překopl a Klička hlavičkoval z malého vápna těsně vedle. Hosté se nakonec ubránili a odvezli si tři body.

Branka: 66. Mach. Rozhodčí: Hajšman. ŽK: Fulín, Dochtor, Klička, Bláha P., Tlustý - Veselý M., Janů, Mach. ČK: 29. Endl (SÚ). Poločas: 0:0. Diváci: 300.

Králův Dvůr: Votruba - Bláha, Podzemský, Bureš, Petr (82. Hybš) - Dochtor, Klička, Tlustý, Spurný (65. Sklenář) - Fulín, Fikejz.

S. Ústí: Chylík - Janů, Kochlöfl, Rožboud, Předota(70. Vesecký) - Kočí (36. Mour), Veselý, Kostečka, Endl - Mach, Horka