Plzeň B – Králův Dvůr 5:1

Hned v první minutě se dostali hosté do šance, když Fulín prodloužil centr Petra a domácí vykopávali míč z brankové čáry. V 9. minutě se diváci dočkali prvního gólu, když se po krásné narážečce prosadil Krbeček – 1:0. Cábelíci vyrovnali v 19. minutě, kdy vhazování Bláhy, prodloužil hlavou Fulín a Bureš zakončoval již do prázdné branky – 1:1. Zřejmě zlomový okamžik přišel ve 33. minutě. Po střele Kličky domácí brankář vyrazil míč před sebe a dobíhající Kyklhorn jej dopravil do branky. Kvůli údajnému ofsajdu ale nebyl gól uznán. Vzápětí se domácí dostali do vedení, když se po rohu ve skrumáži nejlépe orientoval Krbeček – 2:1. Po dvou minutách to již 3:1. Po zákroku Podzemského odpískal rozhodčí penaltu, kterou proměnil Tatanashvili – 3:1

Do druhého poločasu domácí doslova vlétli a v 62. minutě se radovali počtvrté, když se opět prosadil Tatanashvili – 4:1. Cábelíci naprosto odpadli a domácí si dělali na hřišti doslova co chtěli. Konečný hřebíček přišel v 87. minutě, kdy brankář Votruba špatně vyběhl a domácí útočník Presl snadno přišel ke gólu. Plzeň tak nakonec vyhrála jasně 5:1 a Králodvorští mohou být rádi, že ve druhém poločase neinkasovali další branky. Plzeň B totiž neproměnila řadu pohledných akcí.

Králův Dvůr: Votruba - Hybš, Bláha, Klička, Bureš (Šindelář), Podzemský, Petr, Fulín, Bláha, Kyklhorn (Sklenář), Spurný (Srba).