Králův Dvůr dostal v Plzni pět branek

Plzeň/ Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora v neděli nastoupili na půdě Plzně B a dobře si zde nevedli. Zápas hodně ovlivnil moment ve 33. minutě, kdy rozhodčí neuznali hostům gól. Po chvilce pak domácí dvakrát skórovali a ve druhém poločase cábelíci nepředvedli vůbec nic. Výsledkem je pětigólový debakl.

29.9.2008

ČFL: Králův Dvůr - Sezimovo Ústí 0:1Foto: DENÍK/Josef Kardoš

Plzeň B – Králův Dvůr 5:1

Hned v první minutě se dostali hosté do šance, když Fulín prodloužil centr Petra a domácí vykopávali míč z brankové čáry. V 9. minutě se diváci dočkali prvního gólu, když se po krásné narážečce prosadil Krbeček – 1:0. Cábelíci vyrovnali v 19. minutě, kdy vhazování Bláhy, prodloužil hlavou Fulín a Bureš zakončoval již do prázdné branky – 1:1. Zřejmě zlomový okamžik přišel ve 33. minutě. Po střele Kličky domácí brankář vyrazil míč před sebe a dobíhající Kyklhorn jej dopravil do branky. Kvůli údajnému ofsajdu ale nebyl gól uznán. Vzápětí se domácí dostali do vedení, když se po rohu ve skrumáži nejlépe orientoval Krbeček – 2:1. Po dvou minutách to již 3:1. Po zákroku Podzemského odpískal rozhodčí penaltu, kterou proměnil Tatanashvili – 3:1

Do druhého poločasu domácí doslova vlétli a v 62. minutě se radovali počtvrté, když se opět prosadil Tatanashvili – 4:1. Cábelíci naprosto odpadli a domácí si dělali na hřišti doslova co chtěli. Konečný hřebíček přišel v 87. minutě, kdy brankář Votruba špatně vyběhl a domácí útočník Presl snadno přišel ke gólu. Plzeň tak nakonec vyhrála jasně 5:1 a Králodvorští mohou být rádi, že ve druhém poločase neinkasovali další branky. Plzeň B totiž neproměnila řadu pohledných akcí.

Králův Dvůr: Votruba - Hybš, Bláha, Klička, Bureš (Šindelář), Podzemský, Petr, Fulín, Bláha, Kyklhorn (Sklenář), Spurný (Srba).

Autor: Jan Vildmon

29.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 21 500 Kč Prodavači smíšeného zboží VEDOUCÍ PRODEJNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ PRODEJNY - Místo výkonu práce: Zadní Třebáň. Upřesňující informace: nástup možný ihned, délka pracovního poměru dle dohody, možnost práce na zkrácený úvazek. Požadavky: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou. Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně. Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodně 100 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží, možnost pronájmu firemního bytu. Kontakt: telefonicky (Po-Pá, 6:00-14:30), e-mailem (zaslat životopis).. Pracoviště: Coop hořovice, družstvo - zadní třebáň, Na Návsi, č.p. 7, 267 29 Zadní Třebaň. Informace: Eva Štefanová, +420 311 548 723. Obchod - Obchod Ostatní pomocní pracovníci 17 000 Kč Pomocní pracovníci obchodního provozu ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI- Místo výkonu práce: Zaječov. Nástup možný ihned. Náplň práce: prezentace firmy na sociálních sítích a webových stránkách (jednoduché zadávání), focení nábytku, prodej nábytku (prodejní portály), zastupování majitele firmy, komunikace se zákazníky, obchodními zástupci či architekty, administrativní činnost - korespondence, nabídky, objednávky zboží, evidence nábytku a zakázek, asistentské činnost, obecný přehled o chodu firmy apod. Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost, aktivita, komunikativnost, schopnost se samostatně rozhodovat, Německý jazyk výhodou. Zaměstnanecké výhody: možností kariérního růstu, osobní počítač. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-15:00), emailem nebo osobně (Kozojedy, Zaječov č.p. 4, 267 63).. Pracoviště: In-styl hořovice s.r.o. - zaječov, 267 63 Zaječov. Informace: Markéta Mihalíková, +420 608 974 598. Výroba - Výroba Správci objektů 12 200 Kč Správci objektů ÚDRŽBÁŘ/KA, DOMOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ÚDRŽBÁŘ/KA, DOMOVNÍK/CE - Místo výkonu práce: Hořovice. Náplň práce: údržba areálu firmy, údržba zeleně, správa budov. Požadavky: zkušenosti s praktickými činnostmi výhodou, nejsou podmínkou, manuální zručnost, spolehlivost, bezúhonnost. Kontakt: emailem, osobně (Každé Po 9:00-11:00, Kotopeky č.p. 24, Hořovice).. Pracoviště: Kovovýroba valcverk, s.r.o., 268 01 Hořovice. Informace: Petra Aykan Kašparová, +420 311 512 381. Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 65 535 Kč Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností VEDENÍ SPOLEČNOSTI. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDENÍ SPOLEČNOSTI - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: Společnost EUROZNAK s.r.o. hledá vedoucího společnosti pod zástupcem jednatele společnosti. Zaměstnanecké výhody: neomezená dovolená. Kontakt: osobně, na výběrovém řízení, emailem nebo telefonicky pro více informací.. Pracoviště: Euroznak s.r.o. - beroun, Plzeňská, č.p. 126, 266 01 Beroun 1. Informace: Martin Jelínek, +420 602 219 721.

Králův Dvůr si doma poradil s Brozany.

Balšánek: My hráči máme anglické týdny rádi

Herejt vyslal dvě zkušené navštívenky

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.