Doubravka - Králův Dvůr 1:3

První půle rozhodně nenasvědčovala souboji druhého s posledním. "Oni mají fotbalové mužstvo, udělali přes zimu spoustu hráčů," uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera, který doplnil, že v prvním poločase byla k vidění vyrovnaná hra. "Bylo to bez velkých šancí, spíše se hra odehrávala ve středu hřiště. Soupeř nás trochu přehrával," přiznal Kučera, který dodal, že domácí se do šancí nedostávali. "Dostali se jednou do našeho vápna, jejich útočník se uvolnil a prohrávali jsme 1:0," podotkl Kučera.

Po přestávce přišla na straně hostů viditelná změna. "Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb a to bylo hodně znát. Vytvářeli jsme si šance a přišly i góly. Za druhou půli si myslím, že naše vítězství je zasloužené," uvedl trenér Kučera. Králodvorští fotbalisté celkem skórovali ve druhém poločase třikrát a otočili stav na 3:1. "Petr Dochtor se dostal do sóla, pak se k odraženému míči dostal Podzemský, který přešel přes dva hráče a následně vyrovnal," popsal vyrovnávací branku trenér Kučera, který vzápětí navázal popsáním druhého gólu hostů. "Petr Dochtor zatáhl míč do lajny, dal jej pod sebe a Červenka dával z malého vápna," nastínil králodvorský trenér. V závěru utkání pak na 3:1 pro hosty upravil Fulín. "Po chybě domácí obrany vypíchl míč a trefil se přes celou branku," popsal třetí gól cábelíků trenér Kučera, který byl spokojen hlavně s výkonem z druhého poločasu. "Měli jsme tam i čtyři sóla, která jsme samozřejmě nedali," podotkl Kučera, který byl spokojen také s úsilím a odhodláním hráčů, kteří zápas na půdě soupeře otočili.

Branky za Králův Dvůr: Podzemský, Červenka, Fulín. Poločas: 0:1.

Králův Dvůr: Votruba - Bláha T., Spurný, Bláha P. (60. Dochtor M.) - Petr, Podzemský, Kyklhorn, Klička, Červenka (70. Jalaghonia) - Fulín, Dochtor P. (83. Kučera)