Králův Dvůr – Náchod 5:1

Od začátku zápasu si domácí hráči vytvořili velkou převahu a v první půlhodině téměř nepustili hosty za polovinu. Několik vyložených šancí ale cábelíci neproměnili. V té největší netrefil Bureš ze dvou metrů prázdnou branku. Pak se ovšem hosté dostali dvakrát do brejku , své tutovky ale neproměnili. Po půlhodině hry sáhl trenér Kučera k přeskupení sestavy. „Stáhli jsme ze hry jednoho obránce, protože soupeř čekal jen na brejk,“ popsal Kučera posílení útoku. Ve 39. minutě se Králův Dvůr dostal do vedení, když se trefil se štěstím Fulín. „Měli jsme spoustu standardek. Gól doslova visel ve vzduchu a paradoxně ta nejnepovedenější střela, kdy se to tam odráželo, tam spadla,“ podotkl trenér Kučera, který dodal, že takovýto gól cábelíci potřebovali.

Úvod druhého poločasu cábelíkům vyšel, když hned po čtyřech minutách Petr Dochtor zvýšil na 2:0. „Říkal jsem si, že se mužstvo uklidní, ale hned při první standardní situaci přišlo takové to sebeuspokojení a oni dali gól,“ podotkl ke snížení na 2:1 Kučera. Tento stav vydržel až do 73. minuty. Pak se totiž prosadil Petr. „Jak jsme dali třetí gól, tak jsme byli na koni a začalo nám to tam padat,“ uvedl Kučera. V následných čtyřech minutách pojistili vedení Králova Dvora Fikejz a Petr Dochtor. „Prosadili se všichni tři útočníci. To je velmi pozitivní,“ dodal trenér Kučera. „Věřím, že to nebyl z naší strany jen záchvěv. Je vidět, že se po herní stránce zlepšujeme a bylo otázkou, kdy to tam začne útočníkům padat,“ doplnil králodvorský trenér.

V neděli čeká cábelíky další domácí utkání. V něm je čeká celek Sezimova Ústí, který ve středečním utkání porazil vedoucí Vlašim. „Bude to daleko silnější soupeř, ale uděláme vše pro to, abychom vyhráli,“ uvedl trenér Kučera, který dodal, že vysoké vítězství nad Náchodem je pro diváky hezkou pozvánkou. „Ti, kdo nepřišli, mohou litovat. Samozřejmě, že takovéto kanonády nebudou k vidění pravidelně, ale rádi bychom vyhrávali,“ uvedl na závěr trenér Kučera.