Karlovy Vary – Králův Dvůr 1:0 (0:0)

Zápas nezačal pro Králův Dvůr dobře, hned v šesté minutě se totiž zranil brankář Soukup. První zásadní moment utkání přišel ve 12. minutě. „Rozhodčí domácím vyloučil hráče za oplácení,“ prozradil trenér Králova Dvora Miloslav Kučera. I přesto, že domácí hráli o deseti, hrál se vyrovnaný fotbal. „Hra se odehrávala jen ve středu hřiště. Soupeř hrozil jen ze standardek, které ovšem rozhodčí vehementně pískal,“ podotkl trenér Kučera. Cábelíci se dostali v prvním poločase do jedné vyložené šance, Petr Dochtor ale v zakončení neuspěl.

Po změně stran mohly jít Karlovy Vary do vedení. „Rozhodčí písknul v 55. minutě zcela vymyšlenou penaltu, Votruba jí ale chytil,“ nastínil dění na hřišti trenér Kučera, jehož svěřenci byli po změně stran více nebezpeční. „Ve druhé půli jsme měli dvě stoprocentní šance z malého vápna. My jsme prostě nebyli schopní dát gól a soupeř nás potrestal v 70. minutě ze standardky,“ vracel se k utkání trenér Kučera, který byl z porážky zklamaný. „Měli jsme minimálně na bod,“ podotkl Kučera, který byl s výkonem hráčů vcelku spokojen. „Většina mančaftu ukázala, že to hrát můžeme a myslím, že bychom neměli mít problémy,“ dodal trenér cábelíků.

Králův Dvůr: Soukup (6. Votruba) – Podzemský, Tlustý, Bláha P., Bláha T. – Hybš (72. Dochtor M.), Fulín, Petr, Kyklhorn – Dochtor P., Šindelář (62. Fikejz).