Klatovy - Králův Dvůr 1:2

Cábelíci měli po většinu zápasu převahu a vytvořili si také velké množství šancí. Ty ale nedokázali v prvním poločase proměnit. "Milan Petr překopl z malého vápna prázdnou branku a dokonce nám neuznali jeden regulérní gól," uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera. Po změně stran se již cábelíci dokázali prosadit. A to hned po několika minutách. Ve 48. minutě si narazil Petr Dochtor s Milanem Petrem a podél vybíhajícího brankáře zamířil následně k tyči - 0:1. O dvě minuty později již hosté vedli 2:0, když se po centru Petra hlavou prosadil Spurný. V 56. minutě ovšem domácí dokázali snížit na 1:2, když se jeden z domácích hráčů prosadil po rohu hlavou. Tento stav se pak dlouho neměnil. "Patnáct minut před koncem jsme měli štěstí, když domácí nastřelili tyč," podotkl Kučera, který byl po utkání spokojen i s výkonem. "Dnes jsem spokojen nejen s výhrou, měli jsme velkou řadu šancí," dodal Kučera.

Branky za Králův Dvůr: Dochtor P., Spurný. Poločas: 0:0.

Králův Dvůr: Soukup - Bláha T., Podzemský, Bláha P. - Petr, Brož, Dochtor P., Kyklhorn (86. Vlček), Spurný (89. Hybš) - Jalaghonia (82. Červenka), Fulín