Králův Dvůr - Žižkov B 0:1

Od prvních minut se hrál kvalitní fotbal. Na obou stranách kralovaly obrany a tak se bojovalo především ve středu hřiště. Na první šanci se čekalo do 11. minuty, kdy se Bukačova střela od břevna odrazila na čáru a poté zpět do hřiště. Domácí odpověděli nepříjemným závarem, tři střelecké pokusy cábelíků ovšem hosté zblokovali. O dvě minuty později vypálil z dálky Tinga, domácí brankář Soukup ale výtečně zasáhl. V 19. minutě se pak ke střele dostal v šestnáctce Kyklhorn, na Koláře ale nevyzrál. Od tohoto momentu nebezpečných akcí výrazně ubylo a do přestávky stojí za zmínku snad jen centr Petra, který si málem hosté srazili do vlastní branky.

Rozhodující moment zápasu přišel v 50. minutě. Domácí obrana nechala trochu prostoru Walterovi, který toto zaváhání ihned potrestal křižnou střelou a rozjásal tak tři desítky fanoušků Viktorky - 0:1. Poté se opět na dlouhé minuty hra přesunula do středu hřiště. S postupem času začínali mít cábelíci herně navrch. Svou převahu dokázali domácí vyjádřit řadou standardek, jenže ty si hosté pohlídali na jedničku. Snahu Králova Dvora také srážel nepřesný rozhodčí. V 80. minutě mohl vyrovnat hlavou Červenka, mířil ale těsně vedle tyče. O dvě minuty později pak zareagoval Tomáš Bláha podrážděně na odpískání faulu a po druhé žluté kartě musel předčasně pod sprchy. V samém závěru utkání pak byla k vidění nejen potyčka mezi diváky, ale také tutová šance žižkovského Dos Santose, který ale po sólu netrefil branku.

Branka: 50. Walter. ŽK: Petr, Dochtor M., Bláha T., Klička, Podzemský (všichni KD). ČK: 82. Bláha T. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Jedlička. Diváků: 350.

Králův Dvůr: Soukup - Klička, Červenka, Kyklhorn, Dochtor M. (65. Jalaghonia), Podzemský, Petr, Dochtor P., Bláha T., Bláha P. (20. Brož), Fulín.