Cembrit – Loděnice B 0:5

Fotbal, III.A třída

První poločas byl především bojem, který nepřinesl moc vzruchu ani vyložených šancí. Až ve 38. minutě se dostal k míči v šestnáctce Bojko, ale poslal jej pouze do náručí domácího brankáře. Stav utkání se měnil až po přestávce. Ve 48. minutě rozehrál Bojko trestný kop od rohového praporku a jeho centr na bližší tyči našel hlavu Šmída, který nechytatelnou hlavičkou otevřel účet utkání - 0:1. Po této brance začala narůstat převaha hostů, kterou vyjádřil v 65. minutě střídající L. Paleček, jenž na hranici brankového území doklepl do sítě hlavičku Bojka - 0:2. O osm minut později předvedli loděničtí fotbalisté další rychlou akci. Po levé straně unikl Majer, v pokutovém území poslal míč napříč podle branky a na vzdálenější tyči nebyl pro Šmída problém doklepnout do prázdné branky - 0:3. V 77. minutě již rezignující domácí celek zastavil Bojka jen za cenu faulu v šestnáctce a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil přízemní střelou k pravé tyči opět Šmíd - 0:4. V 83. minutě si pak ještě naskočil na přesný centr Majer a hlavičkou nedal domácímu brankáři šanci a svojí brankou uzavřel výsledek utkání - 0:5.

Pro berounský celek budou v tomto soutěžním ročníku utkání s loděnickou rezervou asi noční můrou. Dvě porážky a skóre 0:10 hovoří za vše. Loděnický celek si pro další utkání nastavil laťku hodně vysoko. Ke klidnému průběhu utkání přispěl také výborným výkonem zkušený rozhodčí Hájek.

Sestava Loděnice B: Miška – Šmíd, Mráz J., Slavík, Paleček D., Majer, Bojko, Mráz, Špringl (60. Paleček L.), Melichar (71. Vyskočil), Křížek (82. Hlaváček).