Králův Dvůr – České Budějovice B 2:2

V prvním poločase měli domácí fotbalisté více hry. Králodvorští kombinovali po zemi a divákům nabídli několik pohledných akcí. Po jedné z nich v 15. minutě Zajac přihrál v šestnáctce Trantinovi, který z osmi metrů prostřelil Pešulu. I nadále byli domácí aktivnější, ale další šance gólem neskončily. Hosté se k ohrožení domácí branky dostávali jen sporadicky, přesto se dočkali vyrovnání. Po půlhodině hry zamířil Dobal z trestného kopu přesně do šibenice. Po změně stran se hra vyrovnala a postupně začali hosté přebírat otěže utkání. Do šance se ale nedostali. V závěrečné desetiminutovce se Králův Dvůr tlačil do útoku a v 89. minutě se dostali cábelíci do vedení, když se Kyklhorn parádně trefil z trestného kopu. Jenže domácí radost měla jepičí život. O minutu později totiž hosté zahrávali roh a na přední tyči se hlavou prosadil Bambule, který zajistil dělbu bodů.

Branky: 15. Trantina, 89. Kyklhorn – 29. Dobal, 90. Bambule. Rozhodčí: Rožec – Král, Kapoun. ŽK: Zajac, Bureš, Kyklhorn, Petr (vše KD). Diváci: 500. Poločas: 1:1.

FK Králův Dvůr: Mojžíš – Trantina (78. Zmeškal), Kyklhorn, Bláha T., Petr, Nejepsa, Beutel, Bureš, Zajac, Tlustý, Novák M. (61. Dochtor P.)

Č. Budějovice B: Pešula – Novák P., Kalášek, Bambule, Dobal, Jasanský, Kučera (46. Ometák), Nekvinda (80. Plichta), Tischler, Masař, Pouzar.