Králův Dvůr - Písek 0:2

V úvodu měli herně navrch hosté, do šance se ale nedostali. S postupem času domácí vyrovnali hru a mohli také jít do vedení. Petr ale ve vyložené šanci přestřelil. Jediný gól prvního poločasu padl ve 39. minutě, kdy při rohu neudržel domácí brankář Votruba míč a Zušťák pohodlně zakončil do prázdné branky. Po změně stran měli hosté více ze hry a nebezpečný Zušťák mohl dvakrát zvýšit, Votruba jej ale vychytal. V 72. minutě mohlo být vyrovnáno, parádní střela Petra Bláhy ze třiceti metrů ale orazítkovala jen břevno. V 77. minutě přišel další důležitý moment. Pomezní rozhodčí pustil při akci hostů metrový ofsajd a následně se dostal do šance v šestnáctce Zušťák, který byl faulován Petrem Bláhou. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou sám faulovaný bezpečně proměnil. Ještě před rozehráním poté dostal domácí Klička červenou kartu, což zvedlo na straně králodvorských hráčů a funkcionářů velké emoce a i kvůli následné strkanici se skoro pět minut nehrálo. Zbytek zápasu se poté již jen dohrával.

Branky: 39. a 78. Zušťák (druhá z PK). Rozhodčí: Moník. ŽK: Fulín, Klička, Bláha T., Bláha P. - Pivoňka. ČK: 78. Klička (KD). Poločas: 0:1. Diváci: 300.

FK Králův Dvůr: Votruba - Bláha T., Bureš, Podzemský, Bláha P. - Kyklhorn, Klička, Tlustý Petr - Fulín (67. Fikejz), Dochtor P.