Chaloupky – Tlustice B 3:4

V první půli byli hosté aktivnější a ve 40. minutě se dostali po brance Ségla také do vedení. Hned po změně stran mohli domácí vyrovnat, svou šanci ale neproměnili.

Po chvilce se stejně vedlo i hostům. V 54. minutě se již skóre měnilo, když se z pokutového kopu trefil Brotánek – 0:2. V šedesáté minutě pak hosté zvýšili již na 3:0, o dvě minuty později ale domácí Palek snížil po chybě tlustického brankáře Matějky – 1:3. Vzápětí ale Ungr vrátil hostům tříbrankové vedení – 1:4. Jenže domácí nesložili zbraně a v 70. minutě Kareš z pokutového kopu snížil na 2:4. O sedm minut později pak dokonce Čepelák upravil na 3:4.

Tentýž hráč mohl v samém závěru zajistit Chaloupkám bod, ale brankář Matějka předvedl skvělý zákrok. Tlustice B si tak odvezla tři body. Před návštěvou dvaceti diváků řídil utkání velmi dobře rozhodčí Šnajdr.