Podlesí - Hořovicko B 4:2

Vstup do utkání měli lepší hosté. Ihned z první akce po rozehrávce se dostali ke střele, kterou však Černohorský bez problémů chytil. Poté se za záda obránců dostal Pelikán, ale v záklonu zakončil pouze slabě. Postupně se domácím dařilo přebírat iniciativu a díky aktivnímu Harvanovi na hrotu začali zatápět obraně Hořovicka. Po čtvrthodině hry měl gól na hlavě Soucha, jenže sám na malém vápně netrefil skoro vůbec míč. Přesto šlo Podlesí po chvíli do vedení, když byl ve vápně faulován Vojtíšek a Soukup s klidem penaltu proměnil - 1:0. Pak si vzali slovo Soukup s Harvanem, kteří si dvakrát vyměnili dlouhý balon a druhý jmenovaný po centru z voleje poslal míč k tyči - 2:0. Několikrát se do zakončení dostal i Červenka, ale střelecky se mu nedařilo.

V druhém poločase domácí navázali na svůj výkon a hned po pěti minutách vystihl Mlnařík rozehrávku hostů do brejku, poslal míč za zkoprnělou obranu na Sedláčka, který předložil Červenkovi do prázdné branky - 3:0. Hosté ovšem neodpadli, naopak se laciným gólem vrátili do zápasu. Trestný kop zahraný na přední tyč sklepl zcela nekrytý Budínský hrudníkem do růžku Černohorského branky - 3:1. Hráči Hořovicka vycítili šanci na drama a vrhli síly do útoku. V koncové fázi se jim ale nedařilo dostat se do zakončení. Výjimkou byl Štěpničkův pokus překvapit brankáře, ale lob se mu nevydařil. Ze standardních situací hosté také již nezahrozili. Navíc před koncem přidal důležitou pojistku Červenka, když vystihl nedůraznou malou domů a chytře přeloboval bezmocného Zímu - 4:1. O minutu později opět snížil po narážečce na vápně Wágner a dal tak výsledku finální podobu - 4:2.

Hořovicko B: Zíma - Wágner, Novák, Diviš, Šimůnek - Vintr (Zítek), Hlaváček (Danda), Pelikán, Budínský - Rybák, Štěpnička. ⋌(mln)