Hořovicko B - Nový Knín 2:0

Domácí vstoupili do zápasu hodně aktivně a hned v úvodu vyzkoušel Hebeda pozornost Webera. Po chvíli se do úniku dostal Kolář,hostujícíobrana jejdokázala na poslední chvíliodzbrojit. V 11. minutěse dostalKolář do dalšího úniku, Lomoz jej fauloval a rozhodčí nařídil penaltu. Tu s velkým přehledem proměnilMoise - 1:0.Domácípokračovaliv aktivním pojetí hry a ve 32. minutě mohli vést 2:0. Kolář obešel v šestnáctce Lomoze, který jej následně stáhl, rozhodčí ale tentokrát situaci jakofaul neposoudil. Hosté o sobě dali vědět až v samém závěru první půle. Střela Vostrého ovšem branku těsně minula a s pokusem Foltýna si Vaňátko s drobnými problémy poradil.

O přestávce zřejmě proběhla v hostující kabině bouřka, neboť ve druhé půli hosté výrazně přidali. Jenže naráželi na výtečně chytajícího Vaňátka. Již ve 48. minutě domácí brankář vychytal Zemana. Po chvíli ovšem mohli zvýšit své vedení domácí. Weber ovšem nejprve zneškodnil pokus Šuberta a poté vychytal i zcela osamoceného Moiseho. Zápas byl ve druhý půli hodně vyhrocený a rozhodčí nakonec rozdal deset žlutých karet. S přibývajícím časem se hosté více tlačili do útoku a v 71. minutě měl na hlavě vyrovnání Zeman, jeho hlavičku z malého vápna ovšem Vaňátko zázračně vyrazil. Po chvíli pak domácí gólman vyrazil i střelu Vostrého. Vaňátko poté své kvality musel prokázat i v 88. minutě, kdy vyškrábl další střelu Vostrého. Když neuspěli hosté, přišel gól domácích, a to doslova lahůdkový. Šimůnek se v nastavení vydal za ztraceným míčem, následně v šestnáctce doslova a do písmene vymáchal dva protihráče, položil si brankáře a placírkou poslal míč do prázdné branky- 2:0.

Branky: 13. Moise z pen., 90. Šimůnek. Rozhodčí: Vlk Mir. ŽK: 4:6. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Hořovicko B: Vaňátko - Keckstein, Rak, Švarc, Novák, Šubert (86. Šimůnek), Kolář, Moise, Kocourek, Hebeda, Hruška.

Nový Knín:Weber- Tůma (46. Patetl), Lomoz, Šustr, Kočí, Ducho, Fiala (46. Zeman), Vostrý, Puchmajer, Foltýn, Plot.