Hořovicko B - Milín 0:4

Hosté měli od začátku převahu, půl hodiny ale domácí dokázali soupeře ubránit. Pak ale přišla na domácí slabší chvilka a hosté dvakrát skórovali střelami zpoza šestnáctky. Domácí mohli snížit v závěru první půle, tutovku Mirgy ale neuvěřitelně zneškodnil Holan.

V úvodu druhé půle měl Mirga další tutovou šanci, Holan opět čaroval. Poté měli hosté opět převahu, ale prosadili se až v závěru. V 77. minutě využil chyby domácí obrany Šváb a o chvíli později upravil Bejček hlavou po centru na 0:4.

„Poslední zápasy jsme dostali hodně branek. Říkali jsme si, že to musíme zjednodušit a hrát ze zajištěné obrany. Vydrželi jsme to třicet minut, pak jsme to nedodrželi a dvakrát jsme inkasovali. Nedaří se nám, nemáme štěstí,“ uvedl trenér Hořovicka B Jiří Lukavský.

Branky: 33. Havelka, 35. Kunc, 77. Šváb, 83. Bejček. Rozhodčí: Suchý. Poločas: 0:2. Diváci: 150.

Hořovicko: Šmerhovský – Albl (46. Tůma), Rak, Novák, Novotný, Šmíd, Kolář, Šimůnek, Váňa, Haluška, Mirga (74. Švarc).