Hořovicko B - Tuchlovice 0:5

Zápas začal zostra a vprvních pěti minutách diváci viděli hned tři šance.Nejprve Pečonka zlikvidoval střelu Sklenáře, vzápětí na druhé straně Šilhavý vyškrábl naroh střelu Fitka. V 6. minutě pak domácí Kolář povodil obranu Tuchlovic a následně orazítkoval břevno. Vzápětí se již skóre měnilo. Obrana Hořovicka si vybrala první slabší chvilku a Fitko po rychlém protiútoku prostřelil Šilhavého.Poté šancí výrazně ubylo a za zmínku stojí snad jen střela Ehla do Pečonky a další únik Fitka, na jehož přihrávku před prázdnou branku ale Peroutka o pár centimetrů nedosáhl. V závěru první půle domácí obrana opět hořela, rychlonohý Fitko se dostal do sóla, které chladnokrevně zakončil - 0:2.

Ve druhém poločase byl k vidění střelecký koncert tuchlovického útočníka Stuchlého. Hosté zvýšili na 0:3 v 55. minutě, kdy se hlavou při rohu prosadil zmiňovaný hráč hostů. Po chvíli mohl skórovat Stuchlý znovu, když po další hrubce domácí obrany postupoval sám na branku, ale Šilhavý jej vychytal. Poté hosté výrazně polevili, a tak se hrál vcelku vyrovnaný, ovšem nikterak pohledný fotbal. Góly ale stříleli jen hosté. V 68. minutě si Stuchlý perfektně v šestnáctce zpracoval míč a bez problémů jej poslal k tyči - 0:4. V závěru utkání pak nejprve Šilhavý zneškodnil sólo Jalaghonii, v 88. minutě se ale hosté dočkali pátého gólu, když Stuchlý tečoval centr mimo dosah domácího brankáře a završil tak svůj hattrick. V nastavení se mezi střelce mohl zapsal ještě Jalaghonia, jeho hlavičku ale vyškrábl Šilhavý na břevno. Zápas tak skončil výsledkem 0:5.

Branky: 55., 68. a 88. Stuchlý, 7. a 41. Fitko. Rozhodčí: Kaucký. ŽK:Novotný, Sklenář- Šterzl, Peroutka, Výborný. Poločas: 0:2. Diváci: 150.

Hořovicko B: Šilhavý - Diviš, Keckstein (60. Rak), Švarc, Novotný, Šimůnek (46. Hebeda), Kolář (73. Ábel), Šmíd, Hruška, Sklenář, Ehl.

Tuchlovice: Pečonka - Hejduk, Šterzl, Fitko, Vondra, Střela, Peroutka (85. Jalaghonia), Stuchlý, Holan (70. Froněk), Andrle, Weis (46. Výborný).