O druhé postupové místo svedou boj fotbalisté Nižbora B s Mořinou. Nižborští se tentokrát představili v Chrustenicích. Domácí sice nastoupili v poslepované sestavě, přesto se v prvním poločase dostali do vedení 2:0. Navíc hosty jednou zachránilo i břevno. Přestože Chrustenice toho soupeři v prvním poločase moc nedovolily, v samém závěru první půle snížil Dolejš na 2:1. Po změně stran si Nižbor vytvořil značnou převahu a domácí odolávali především díky výkonu brankáře Patejdla. Nižbor nakonec vyrovnal z penalty. Ačkoliv si poté oba celky vytvořily šance, skóre se již nezměnilo a body se dělily. Fotbalisté Mořiny dokázali vyhrát na hřišti poslední Zdejciny především díky výkonu z prvního poločasu. Ten vyhráli hosté 3:0. Domácí sice po změně stran mocně dotahovali, hosté ale vedení udrželi.

Chodouň - Hýskov B 5:2 (1:2), branky: Piskáček 2, Ferda, Krumhanzl z pen., Hyrba - Junek, Tomsa, diváci: 50, rozhodčí: Svoboda. Všeradice B - SK Tetín B 2:3 (1:0), branky: Augusta 2 - Dobříšan, Kern, Švéda, diváci: 50, rozhodčí: Krbec. Zdejcina - B Mořina 3:5 (0:3), branky: Miko, Vokáč, Roubal - Kubín Jan 2, Horecký, Gadravský, Tlaskal M., diváci: 30, rozhodčí: Chvátal. Osov - Mořinka 5:1 (2:0), branky: Nájemník 2, Kubrycht, Plicka, Veselý - Jungmann z pen., diváci: 30, rozhodčí: Závora. Chrustenice - Nižbor B 2:2 (2:1), branky: Šmíd Mil. 2 - Dolejš, Stuna z pen., diváci: 60, rozhodčí: Kušo.

1. Chodouň  16 14 1  1 53:13 43
2. Nižbor B  16  9 5  2 51:23 32
3. Mořina  16 10 1  5 51:31 31
4. Všeradice B  16  7 3  6 39:31 24
5. Hýskov B  16  7 2  7 41:37 23
6. Osov  16  7 2  7 34:35 23
7. Tetín B  16  7 1  8 38:47 22
8. Chrustenice  16  5 2  9 38:46 17