Na třetí místo poskočili fotbalisté Broum, kteří hráli o víkendu v Zaječově. V prvním poločase sice oba celky jednou udeřily, ve druhé půli ale měli navrch hosté. I díky hattricku Perglera nakonec Broumy vyhrály nad béčkem Zaječova 4:1. Víkendové kolo přineslo také dvě remízy. Nerozhodným výsledkem skončil zápas Cerhovic B s rezervou Praskoles a vítěze nemělo ani střetnutí Chaloupek s Libomyšlí, které skončilo výsledkem 1:1.

Union Cerhovice B – Praskolesy B 2:2 (1:2), branky: Uvízl, Výrut – Handl, Sudík Jiří, diváci: 40, rozhodčí: Kušo. Chaloupky – Litavan Libomyšl 1:1 (0:0), branky: Hoskovec z pen. – Bělohlávek, diváci: 20, rozhodčí: Šnajdr. SK Horymír Neumětely B – Kublov 3:0 (1:0), branky: Konopásek, Komínek, Šebek Jos., diváci: 60, rozhodčí: Koza. Felbabka – Slovan Lochovice 1:0 (0:0), branka: Lapáček. ČK: Endrle (L), diváci: 50, rozhodčí: Krůta. Zaječov B – Broumy 1:4 (1:1), branky: Rydrych Pavel – Pergler 3, Spurný, diváci: 70, rozhodčí: Špicl.