Kublov - Neumětely 2:2

Hned úvod utkání přinesl šanci hostů, když Chvojka vystřelil ze čtyřiceti metrů, jeho střela brankáře zaskočila, ale nadvakrát ji stačil vyboxovat. Naproti tomu domácí svou první šanci ozdobili gólem, když Gottwaldův centr z trestného kopu dobře trefil hlavou Holienčin a poslal tak Kublov do vedení. O šance v následných minutách nebyla nouze a jednu z nich využil ve 33. minutě Kratochvíl, který potrestal nedorozumění hostující obrany. I když Neumětely byly fotbalovější a v závěru poločasu si vytvořily několik šancí, skóre se do půle již nezměnilo.

Po změně stran hosté lépe kombinovali a ve 48. minutě nastřelili břevno. Na druhé straně Šimurdova střela těsně minula branku a Chrz pořádně protáhl brankáře Slavína. Rozmezí mezi 55. a 57. minutou přinesla pro domácí šok. To začali úřadovat hosté a během dvou minut bylo vyrovnáno. Nejprve se trefil Vondrák a o dvě minuty později Komínek krásnou střelou pod břevno vyrovnal na 2:2.

Poté se obě mužstva snažila strhnout vedení na svou stranu, blíže ke gólu měli Šemíci. V 60. minutě po trestném kopu dorážel Šebek, jeho střela ovšem skončila na břevně. Na druhé straně Šimurda dokázal překonat brankáře, vracející se obránce hostů ale stačil míč odkopnout. V 80. minutě pak Chrze skvěle vychytal Hlavín. Poslední šanci domácích měl Malec starší, ale jeho dorážka hlavou z malého vápna branku minula. Gólu se poté nedočkali ani hosté, když v 90. minutě vykopl míč z brankové čáry Hamouz. Utkání řídil zkušený rozhodčí Plecitý, který v závěru hasil horké hlavy žlutými kartami a domluvou, což hráče zklidnilo.

Branky: Kratochvíl, Holienčin – Vondrák, Komínek. ŽK: Gottwald – Otčenášek, Komínek. Rozhodčí: Plecitý. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Kublov: Michal – Pelc (Karásek), Malec st., Zíma, Hamouz, Gottwald, Sobotka, (Kosman), Holienčin, Šimurda, (Malec Ml.), Chrz, Kratochvíl.

Neumětely B: Hlavín – Blažek. Otčenášek, Barták, Kožuník, Komínek, Vondrák, Chvojka, Komínek, Šebek, Závora.

Viktor Pavlis