Slavia Praha B – Králův Dvůr 2:4

Cábelíci začali aktivně a v 8. minutě je poslal do vedení Pavlík. Sešívaní ovšem po chvilce vyrovnali a výsledkem 1:1 také skončil první poločas. Po změně stran Králodvorští zabrali, soupeře přehráli a prosadili se i střelecky, i když například Brazilec Juninho neproměnil několik tutových šancí. Jednu z prvních ve druhém poločase ovšem proměnil a v 52. minutě Králův Dvůr vedl. O osm minut později se prosadil další Brazilec Daniel a bylo to 3:1. Červenka pak sice v 70. minutě snížil z penalty, definitivní podobu dal ale výsledku králodvorský Himl, který osm minut před koncem pojistil vedení cábelíků.

O víkendu nastoupili Králodvorští proti druholigové Spartě Praha B, pro kterou bylo utkání generálkou před začátkem soutěže.

Sparta Praha B – Králův Dvůr 2:0

„To už byl trochu jiný soupeř. Přesto jsme si vytvořili tři stoprocentní šance, které jsme ale nedali,“ uvedl trenér Králova Dvora Miloslav Kučera. Sparta se v prvním poločase dostala do vedení. „Po rohu jsme udělali chybu a soupeř šel z brejku do vedení,“ zmínil Kučera. Po změně stran domácí přidali druhou branku a vedení si pohlídali. „Neviděl bych to tragicky z naší strany. Výsledek hovoří jasně, ale Svátek a Kratochvíl nedali obrovské tutovky,“ zmínil Kučera, který označil výkon jako celkem obstojný. Příprava cábelíků zatím probíhá bez problémů. „Spokojenost po všech stránkách, hlavě z hlediska přístupu hráčů. Doufám, že to dokážeme také přenést do zápasů, to je podstatné,“ dodal Kučera.

Ve středu čeká králodvorské fotbalisty odložené utkání prvního kola Ondrášovka cupu, ke kterému se vypraví na hřiště divizní Přední Kopaniny. Výkop je v 17 hodin.