Újezd B – Podluhy 4:0

Domácí vstoupili do utkání aktivně a už po třech minutách se diváci dočkali gólu. Po centru Leksy orazítkoval Krůta břevno a dobíhající Pergl poslal míč do sítě. V 10. minutě pak agilní Leksa střílel těsně vedle hostující branky a po chvíli domácí nepotrestali velkou hrubku obrany hostů. Gólu se diváci nedočkali ani ve 27.minutě, kdy Krůta z voleje přestřelil. Neuspěl pak ani Leksa, který sice přehodil vybíhajícího brankáře, ale totéž se mu povedlo i s prázdnou brankou. Újezd poté neproměnil ani další šance, a tak o sobě dali vědět hosté. V závěru poločasu se do šance dostal Večeřa, míč ale poslal vedle branky.

Újezd vstoupil do druhého poločasu stejně, jako do celého zápasu. Po třech minutách našel Ungr centrem Krůtu, který hlavou zvýšil na 2:0. O dvě minuty později mohly Podluhy inkasovat potřetí, Grunt ale hlavičku Pergla vyrazil na roh. Domácí se dočkali až v 63. minutě, kdy po další hrubce hostující obrany zvýšil vedení Leksa – 3:0. O sedm minut později mohl zkorigovat stav Bažata, jeho pokus ale mířil podél brankové čáry do zámezí. Definitivní podobu dostal výsledek v 86. minutě. Střela Krůty se odrazila od břevna a dobíhající Pergl upravil na 4:0. Domácí kapitán a pilíř defenzivy Kotnauer po utkání nešetřil na adresu spoluhráčů chválou.

Branky: 3. a 86. Pergl, 48. Krůta, 63. Leksa. Rozhodčí: Ducký. Poločas: 1:0. Diváci: 40. ŽK: 1:1.

Újezd B: Štochl K. – Kulmon, Kotnauer, Vácha, Jiránek, Ungr (Němeček), Kyncl, Krůta, Štochl D. (Navrátil), Pergl, Leksa.

Podluhy: Grunt – Bašík, Vlček, Hollý (Šalena), Bělohlávek, Hájek, Vacherlohn, Kocourek, Večeřa, Hejbal, Bažata.