Nymburk – Beroun 2:1

Fotbal, krajský přebor

Do zápasu vstoupili lépe domácí. „Prvních dvacet minut měl Nymburk více ze hry, pak jsme ale hru vyrovnali,“ uvedl berounský trenér Vladimír Lacina. V závěru prvního poločasu se domácí dostali do vedení, když po chybě Přibyla následnou akci zužitkoval Soukal – 1:0.

Po změně stran měli více ze hry hosté. „Během celé druhé půle jsme domácí nepustili vůbec do šance. Bylo to v naší režii,“ podotkl Lacina. Berounští se také dočkali zaslouženého vyrovnání, když brejk zakončil Horel – 1:1. Tento stav vydržel až do osudné 88. minuty.

To rozhodčí odpískal údajný kontakt brankáře Hosnédla s domácím hráčem a berounského gólmana následně vyloučil. „Žádný kontakt ani faul jsem tam neviděl. I domácí diváci kroutili hlavou,“ podotkl trenér Lacina.

Domácí pokutový kop proměnili a rozhodli tak o svém vítězství. Hosté se v závěru již nedokázali vzpamatovat a zápas skončil výsledkem 2:1. „Kluci cítili velkou křivdu,“ podotkl trenér Lacina, který byl s výkonem hráčů spokojen, zároveň byl ale zklamaný z výsledku a stylu, kterým berounské mužstvo prohrálo.

Beroun: Hosnédl – Vlček, Žalud, Petráš, Přibyl, Novák L., Grajcar, Novák Mil., Fujdiar, Novák Mich., Horel. Střídal: Smetana. ⋌(vil)