Beroun B – Lužná 3:3

Berounské fotbalisty od začátku jara trápí špatná koncovka. Berounská rezerva si v každém utkání vypracuje několik vyložených šancí, ty ale nedokáží hráči proměnit. V jarních utkáních stála berounské hráče body v téměř všech utkáních právě slabá produktivita. V neděli poprvé v sezoně Český Lev – Union Beroun B dokázal vstřelit tři branky, ani to ale k vítězství nestačilo.

Do zápasu vstoupili lépe hosté. Výsledkem jejich snažení byl pokutový kop, který s přehledem proměnil Němec – 0:1. Domácí fotbalisté ale nesložili zbraně a začali hrát hodně útočně. Nejprve dokázali vyrovnat, když se prosadil Krůta a následně dokázali strhnout stejným hráčem vedení na svou stranu – 2:1. Pro hostující celek to byl šok, ze kterého se nemohli v prvním poločase vzpamatovat. Naopak domácí hráči mohli své vedení do přestávky ještě navýšit. Jenže brankář Bartyzal předváděl jeden výtěčný zákrok za druhým a berounská rezerva nakonec odcházela do šatny o půločase s jednogólovým vedením.

Po změně stran pokračovali berounští v dobrém výkonu a po deseti minutách Baranovič zvýšil na 3:1. Vypadalo to, že je rozhodnuto. Jenže v 68. minutě Lukeš střelou z přímého kopu vykřesal pro hosty naději – 3:2. Rozhodnutí nakonec přišlo až v nastaveném čase. Lužná zahrávala rohový kop, při kterém se vydal podpořit své spoluhráče i brankář Bartyzal. A právě on zajistil hostům bod, když vyrovnal na konečných 3:3.

Branky: Krůta 2, Baranovič – Němec z PK, Lukeš, Bartyzal. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Vočka.