Beroun- Nymburk 2:0

V úvodní desetiminutovce si oba celky vytvořily jednu šanci. Domácí Michal Novák branku netrefil a na druhé straně výtečně zakročil brankář Lacina. „My jsme pak měli docela štěstí, oni měli ještě jednu šanci, kterou jsme také přežili,“ uvedl berounský trenér a brankář v jedné osobě Vladimír Lacina. Po půlhodině hry pak hosté měli velice blízko k vedení, když rozhodčí nařídil pokutový kop. Černohlávek ale branku přestřelil. „My jsme se pak do ničeho nedostali. Na šance oni vedli,“ podotkl Lacina.

V úvodu druhého poločasu pak hosté neproměnili další vyloženou šanci. „Nám to tam potom konečně spadlo,“ poznamenal Lacina. Rychlý protiútok domácích hosté zastavili jen za cenu faulu a následný centr Horela z trestného kopu poslal Michal Novák hlavou do branky – 1:0. O deset minut později pak Berounští zvýšili na 2:0. „Karel Červenka utekl, přehodil brankáře, oni to vykopli, ale míč byl asi půl metru za lajnou,“ přiblížil Lacina. Nymburk se poté mohl vrátit do zápasu, v další šanci ale domácí zachránila tyč. „Nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce, i když po herní stránce to nebylo nic moc. Ale potřebovali jsme vyhrát, a to se podařilo,“ uvedl trenér Lacina, který dodal, že vítězství bylo ubojované a urvané,

Berounskému trenérovi je jasné, že přes zimu bude potřeba mužstvo doplnit. „Musí se to posílit, už jsme si sedli. Musíme to přes zimu doplnit, abychom na jaře udělali nějaké body. Patnáct bodů je málo, ale zaplaťpánbůh za ně,“ dodal Lacina.

Branky: 59. Michal Novák, 69. Červenka. Rozhodčí: Šimůnek - Zuskin, Machýček. ŽK: 36. Miloš Novák, 75. Grajcar, 75. Lacina. Diváků: 100 . Poločas: 0:0.

Č. l. Union Beroun: Lacina - Miloš Novák, Frajer, Petráš, Choc - Vopěnka, Grajcar, Martin Šíma, Horel - Michal Novák, Červenka. K střídání připraveni: Urban, Přibyl, Záruba, Lukáš Novák, Smetana, brankař Hejcman.

Polaban Nymburk: Doležal - Navrátil, Košvanec, Ott, Novotný - Friedl, Černohlávek, Havrda, Jirásek - Mareš, Petrů. K střídání připraveni: Žižka, Sporiš, Šafránek, brankář Polda.