ČLU Beroun B – Kněževes 0:3

Fotbal, I.B třída, sk. A

První půle příliš fotbalové krásy nenabídla. Hrál se poměrně vyrovnaný fotbal téměř bez šancí. Výjimkou byla snad jen střela Opaleckého z trestného kopu, která skončila na tyči.

Po změně stran se hosté, místo nadávek rozhodčím, začali soustředit na hru a rázem měli navrch a svou převahu zúročili třemi góly. Kněževes se dostala do vedení v 51. minutě. To při trestném kopu Petráš ve snaze odvrátit míč hlavičkoval nešťastně do vlastní branky. Brankář Csekei sice reflexivně míč vyrazil, na dorážku Poláka ze dvou metrů byl ale krátký – 0:1. Neuběhlo ani deset minut a hosté vedli již 2:0. Rychlý protiútok zakončil přesně Hlavatý – 0:2. Definitivní podobu dostal výsledek v 82. minutě, kdy si Hlavatý doslova pohrál s berounskou obranou a následně nechytatelnou střelou zavěsil – 0:3.

Branky: 51. Polák, 61. a 82. Hlavatý. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Gaži ml. Diváků: 100.