ČLU Beroun – N. Knín 3:3

Fotbal, příprava

Berounští vstoupili do utkání na jedničku, z prvních dvou akcí vytěžili dvoubrankové vedení. Již ve třetí minutě poslal Grajcar načechraný míč za obranu a Michal Novák vyškolil jak dva novoknínské obránce, tak i brankáře – 1:0. O čtyři minuty později se situace opakovala. Jen s tím rozdílem, že tentokrát zakončil pohlednou akci křižnou střelou Lukáš Novák – 2:0. V 10. minutě mohl Beroun vést 3:0. Penaltový faul na Grajcara, který se odehrál dva metry v pokutovém území, ale rozhodčí vytlačil mimo vápno a navíc situaci korunoval nařízením nepřímého volného kopu.

Z úvodního šoku se Nový Knín otřepal až po dvaceti minutách, kdy dokázal vyrovnat hru a dostal se i do zakončení. Dvě střely novoknínského kapitána ale berounský brankář bez větších problémů pokryl. Ve 30. minutě se Nový Knín po parádní trefě ztrestného kopu dočkal snížení – 2:1. Nový Knín poté výrazně ožil a v závěru prvního poločasu nebyl daleko od vyrovnání. Berounský gólman společně s obranou ale dvě velké šance Novoknínských zlikvidovali

Po změně stran se již tak tvrdá hra ještě přiostřila a rozhodčí v několika případech musel sáhnout pro žluté karty. Hned v úvodu druhého poločasu mohl Nový Knín vyrovnat. Kapitána hostů ale vychytal ve vyložené šanci Hosnédl a při následném rohu zachraňoval situaci na brankové čáře Lukáš Novák. Poté se hrálo nahoru, dolů se šancemi na obou stranách. Nejprve v 57. minutě hosté vyrovnali na 2:2, v následných minutách pak mohli jít hosté i do vedení. Beroun ale zachránila tyč a poté i břevno. Do šancí se ovšem dostávali i Berounští. V 67. minutě předvedl parádní sólo přes půl hřiště Grajcar, který ale na novoknínského brankáře nevyzrál. Grajcarovu dorážku pak vyhlavičkoval obránce z brankové čáry. Poté mohl vrátit Berounu vedení Michal Novák, který ale brankáře neprostřelil. Naopak Nový Knín dokázal skórovat a dostal do vedení – 2:3. Zápas ale nakonec vítěze nepoznal. Dvě minuty před koncem zápasu dotlačil po rohu míč ze skrumáže za brankovou čáru důrazný Urban – 3:3.

Poločas: 2:1. ŽK: 1:2. Diváků: 20.

ČLU Beroun: Hosnédl – Frajer, Vopěnka, Přibyl, Lehovič, Grajcar, Miloš Novák, Choc, Lukáš Novák, Šíma, Michal Novák. Střídal: Urban.