ČLU Beroun – N. Strašecí 6:0

Fotbal, krajský přebor

Domácí měli především v prvním poločase úžasnou produktivitu. Svou převahu domácí zužitkovali do přestávky čtyřmi góly. Skóre se poprvé měnilo již v 8. minutě. To se ve skrumáži na hranici šestnáctky nejlépe zorientoval Michal Novák, který střelou k tyči načal svůj střelecký koncert – 1:0. O pět minut později domácí jásali podruhé. Tentokrát se Michal Novák trefil nádhernou střelou z trestného kopu, když poslal míč přes zeď přímo do šibenice – 2:0. V 17. minutě Michal Novák završil čistý hattrick. To po rychlé akci Lukáše Nováka a následné ukázkové přihrávce Horela domácí útočník zamířil z dobré pozice přímo k tyči – 3:0. To byl pro hosty těžký knock out. Ve 41. minutě pak bylo pro Nové Strašecí ještě hůře. U postranní čáry se uvolnil Horel a centrem našel na malém vápně zcela volného Michala Nováka, který hlavou pohodlně upravil na 4:0.

Jestliže si hosté mysleli, že po změně stran se zápasem ještě něco udělají, tak hned úvodní minuta totálně zhatila jejich plány. To se k dlouhému sólu přes půl hřiště vydal Grajcar a svou akci zakončil přesnou křižnou střelou – 5:0. Poté se hrálo až do 70. minuty převážně ve středu hřiště bez větších náznaků šancí. Právě v 70. minutě nacentroval Lukáš Novák na Horela, který opakovanou střelou propálil brankáře Kůta. Hosté o sobě poprvé dali vědět až v 79. minutě, kdy domácí obrana nechala v šestnáctce zcela volného Kubce. Jeho pokus ovšem výtečně zlikvidoval brankář Csekei, který byl do té doby téměř bez práce. V závěru utkání pak mohli domácí přidat ještě dva góly, Krůta ale po velké hrubce obrany netrefil opuštěnou branku a pěkná střela Vlčka mířila těsně nad branku. Definitivní tečkou za utkáním tak byla červená karta hostujícího Štiky.

Branky: 8., 13., 17. a 41. Michal Novák, 46. Grajcar, 70. Horel. ŽK: Novák L., Petráš, Grajcar - Štika, Soukup. ČK: 87. Štika (NS). Rozhodčí: Chaloupka. Poločas: 4:0. Diváků: 80.

Beroun: Csekei – Vlček, Žalud, Petráš, Fujdiar, Grajcar (64. Šíma), Novák L., Horel, Přibyl (59. Smetana), Novák Michal (69. Krůta), Novák Miloš.