Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Delegace rozhdočích k okresním fotbalům

Berounsko, Hořovicko/ Fotbalové mistrovství Evropy posunulo začátky utkání, úřední začátek je ve 14.30 hod!

5.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

OP: Praskolesy - Tlustice (SO - Hájek - Klečka, Deraj), Cerhovice - SKP Beroun (SO - Mázdra - Vodička, Kros), Nižbor - Hořovice B (SO - Špicl - Pos ml., Pergl), Zadní Třebaň - Komárov (SO - Ducký - Gall, Chvátal), Osek - Hýskov (SO - Ryska - Egrt, Svoboda), Stašov - Neumětely (SO - Šnajdr - Plecitý, Chvojka), Újezd - Trubín (NE - Egrt - Závora, Špicl).

III. A: Všeradice - Tetín (SO - Bartovský), Hudlice – Svatá (NE - Šnajdr), Nižbor B - Karlštejn (NE - 14 - Svoboda), Z. Třebaň B - Lužce (NE - Pos ml.), Loděnice B - Chlumec (NE - Müller), Cembrit - N. Jáchymov (NE - 10.15 - Vlachopulos), Chyňava - Vižina (SO - Kocourek).

III. B: Drozdov - Běštín (SO - Kareš), Kublov - Libomyšl (NE - 10.15 - Kušo), Žebrák B - Podluhy (NE - Kros), Rpety - Komárov B (SO - Vlachopulos), Osek B - Zaječov (NE - Deraj), Hostomice B - Zdice B (SO - Sekerka), Újezd B - Broumy (SO - Koza). Předehrávka: Drozdov - Libomyšl (ČT - 12.6. - 17.30 - Ryska).

IV. A: Všeradice B - Srbsko (NE - Ryska), Tetín B - Svatá B (NE - Ducký), Tmaň - Mořina (SO - 10.15 - Pos st.), Chyňava B - Vysoký Újezd (NE - Hájek), Liteň - Chrustenice (SO - Kušo).

IV. B: Praskolesy B - Tlustice B (NE - Bartovský), Felbabka - Lochovice (NE - Koza), Rpety B - Chaloupky (NE - 14 - Chvátal), Chodouň - Zaječov B (NE - 10.15 - Sekerka), Stašov B - Neumětely B (NE - 10.15 - Klečka), Broumy B - Cerhovice B (NE - Plecitý).

OP D: Hostomice - Újezd (NE - 10.15 - Červenka), Beroun B - Komárov (NE - 10.15 - Na Máchovně - Mázdra - Belanský, Knotek), Nižbor - Podluhy (SO - 11.30 - Pos ml.), Zadní Třebaň - Broumy (SO - 11.30 - Chvátal).

OP Ž A: Hudlice - Všeradice (NE - 12.30 - Šnajdr), Beroun B - Mořina (NE - 9.30 - Na Ostrově - Slabý), Nižbor - Hýskov (NE - 12 - Svoboda), Zadní Třebaň - Vysoký Újezd (NE - 12.30 - Pos ml.), Loděnice - Chyňava (NE - 12.30 - Müller).

OP Ž B: Lochovice - Újezd (SO - 12.30 - Vokoun), Tlustice - Komárov (SO - 12.30 - Červenka), Žebrák - Zaječov (NE - 12.30 - Kros), Rpety - Neumětely (SO - 12.30 - Vlachopulos), Osek - Hostomice (NE - 12 - Deraj).

III. liga žen: Mořina - Tábor (NE - 13.00 - Marx).

Autor: Jan Vildmon

5.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.
7

OBRAZEM: V Berouně slavnostně otevřeli babybox

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Ptejte se fotbalisty Lukáše Sklenáře

Beroun - Hostem Berounského deníku při on-line rozhovoru bude v pátek 20. října od 12 hodin fotbalista Lukáš Sklenář, který nedávno přestoupil do Českého Lva-Unionu Beroun. 

KRÁTCE: V Berouně předají ve čtvrtek Cenu města Marii Holečkové a Karlu Žákovi

Beroun - V sále berounského kulturního domu Plzeňka se ve čtvrtek 19. října uskuteční slavnostní večer ke Dni vzniku samostatného československého státu. 

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Rezerva Králova Dvora se dočkala bodů

Králův Dvůr – Po postupu do I. B třídy si rezerva Králova Dvora určitě nepředstavovala, že bude po sedmi kolech bez bodového zisku.Toho se dočkala až v osmém kole na hřišti Dalekých Dušníků, kde vyhrála 7:3 (4:1).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení