Divize: Bzová – Vejprnice (SO – Šob), Horažďovice – Králův Dvůr (NE – Ochotnický).

KP: ČLU Beroun – Litol (SO – 10.15 – Mrázek).

I.A třída: Neratovice – Hořovice (NE – Štefan M.), Zdice – Tuchlovice (NE – Šťastný).

I.B třída sk. A: ČLU Beroun B – Kněževes (SO – 14 – Pejša T.), Králův Dvůr B – Městečko (NE – Jarolímek R.).

I.B třída, sk. E: Hostomice – Vonoklasy (SO – 10.30 – Stádník), Loděnice – Mníšek (SO – Choleva), Štěchovice – Žebrák (NE – Tylchert).

OP: Praskolesy - Hýskov (SO - Špicl - Vlachopulos, Závora), Neumětely - Komárov (SO - Sekerka - Mázdra, Kros), Trubín - Hořovice B (NE - Klečka - Sekerka, Hlavsa), Újezd - SKP Beroun (NE - Vlachopulos - Kocourek, Svoboda), Stašov - Tlustice (SO - Drábek - Chvátal, Kušo), Osek - Cerhovice (SO - Ducký - Ryska, Růžička), Z. Třebaň - Nižbor (SO - Egrt - Šnajdr, Koza).

III.A: Všeradice - Chlumec (SO - Hlavsa), Vižina - Lužce (SO - 10.15 - Klečka), Nový Jáchymov - Karlštejn (NE - Müller), Cembrit Beroun - Svatá (NE - 10.15 - Marx), Chyňava - Tetín (NE - Chvátal), Loděnice B - Hudlice (NE - Pos ml.), Zadní Třebaň B - Nižbor B (NE - Srb).

III. B: Drozdov - Zaječov (SO - Kocourek), Zdice B - Komárov B (SO - Vodička), Broumy - Podluhy (SO - Srb), Újezd B - Libomyšl (SO - Plecitý), Hostomice B - Běštín (SO - Svoboda), Osek B - Kublov (NE - Šnajdr), Rpety - Žebrák B (SO - Kareš).

IV. A: Vysoký Újezd - Mořina (SO - Pos ml.), Chrustenice - Karlštejn B (NE - Pos st.), Liteň - Svatá B (SO - 14.00 - Deraj), Chyňava B - Srbsko (SO - 10.15 - Bartovský), Mořinka - Tetín B (SO - Pos st.), Tmaň - Zdejcina (SO - 10.15 - Müller).

IV. B: Praskolesy B - Zaječov B (NE - Bartovský), Neumětely B - Chaloupky (NE - 14.00 - Ducký), Cerhovice B - Lochovice (NE - Kareš), Broumy B - Podluhy B (NE - Ryska), Stašov B - Tlustice B (NE - 10.15 - Deraj), Chodouň - Osov (NE - 10.15 - Hlavsa), Rpety B - Felbabka (NE - 14.00 - Kros).

KP D: ČLU Beroun – Slaný (NE – 10.15/ 12.30 – Košťálek, Hůla), Nymburk – Hořovice (SO – 10.15/ 12.30 – Jeník, Šafránek).

I.A dorostu: Všeradice – Zdice (NE – 10.15 – Hájek V.), Králův Dvůr – Prčice (SO – 10.15 – Košťálek), Loděnice – Jílové (SO – 10.15 – Vilhelm), Rožmitál – Žebrák (SO – 10.15 – Jarolímek R.)

OP D: Újezd - Podluhy (NE - 14.00 - Svoboda), Broumy - Komárov (SO - 14.00 - Červenka), Cerhovice - Hostomice (NE - 13.45 - Kareš), Zadní Třebaň - Nižbor (SO - 13.30 - Koza).

Liga žáků: Hořovice – Sokolov (NE – 10/ 11.45 – Mudra).

KP žáků: Lysá – ČLU Beroun (NE – 9.30/ 11.10 – Mansour).

I.A žáků: SK Rakovník B – Zdice (NE – 9.30/ 11.10 – Brda), Hořovice B – Králův Dvůr (SO – hř. Bzová – 10/ 11.45 – Krupa)

OP Ž A: Všeradice - Hýskov (NE - 14.00 - Belanský), Vysoký Újezd - Mořina (SO - 14.30 - Pos ml.), Chyňava - Hudlice (NE - 14.30 - Chvátal), Loděnice - ČLU Beroun B (NE - 14.30 - Pos ml.), Zadní Třebaň - Nižbor (NE - 14.30 - Srb).

OP Ž B: Újezd - Zaječov (SO - 14.30 - Plecitý), Neumětely - Komárov (SO - 14.00 - Kros), Hostomice - Lochovice (NE - 10.15 - Knotek), Osek - Tlustice (NE - 14.30 - Šnajdr), Rpety - Žebrák (SO - 14.30 - Kareš).

OP ml. Ž: Komárov - Hostomice (PÁ - 17.00 - Šnajdr), Lochovice - ČLU Beroun B (PÁ - 17.00 - Knotek), Drozdov - Zaječov (PÁ - 17.00 - Vodička), ČLU Beroun C - Rpety (PÁ - 17.00 - Červenka).