OFS Beroun - 26. - 28.9.2008 - úřední začátek v 16.30 hodin:

OP: Z. Třebáň - Stašov (SO - Vlachopulos - Mázdra, Pos ml.), Praskolesy - Loděnice B (SO - Šnajdr – Plecitý, Kros), Beroun B - Újezd (NE - 10.15 - Na Máchovně - Drábek - Sekerka, Setnička), Cerhovice - Neumětely (SO - Ducký - Chvátal, Pergl), Osek - Tlustice (SO - Egrt - Špicl, Závora), Trubín - SKP Beroun (NE - Špicl - Müller, Svoboda), Zdice B - Nižbor (NE - Závora - Krůta, Belanský).

III.A: Srbsko - Hudlice (NE - Koza), Svatá - Hýskov (SO - Ryska), Broumy - VČS Tmaň (SO - Vodička), Kublov - Tetín (NE - 10.15 - Kušo), Karlštejn - Chodouň (SO - 10.15 - Mázdra), Lužce - Cembrit (NE - Vlachopulos), N. Jáchymov - Nižbor B (NE - Bartovský).

III.B: Podluhy - Drozdov (SO - Kareš), Osov - Chlumec (SO - 13.30 - Hájek), Běštín - Újezd B (NE - 14 - Kros), Hostomice B - Neumětely B (SO - Hájek), Osek B - Žebrák B (NE - Šnajdr), Zaječov - Rpety (SO - Sekerka), Všeradice - Vižina (SO - Drábek).

IV.A: Z. Třebáň B - Stašov B (NE - Ducký), Svatá B - Mořina (NE - Chvátal), Chrustenice - Zdejcina (NE - Sekerka), V. Újezd - Tetín B (SO - Kušo), Mořinka - Liteň (SO - hř. Lužce - Pos st.), Všeradice B - Chyňava (NE - Vodička).

IV.B: Libomyšl - Chaloupky (SO - 13.30 - Juppa), Praskolesy B - Komárov B (NE - Pos ml.), Felbabka - Tlustice B (NE - 14.30 - Plecitý), Březová - Cerhovice B (SO - 14 - hř. Bzová - Bartovský), Zaječov B - Rpety B (NE - Ryska), Lochovice - Broumy B (SO - Deraj).

OPD: Z. Třebáň - Újezd (SO - 13.30 - Pos ml.), Hýskov - Cerhovice (NE - 10 - Červenka), V. Újezd - Hostomice (NE - 10.15 - Pos st.), Podluhy - Žebrák (SO - 14 - Kareš).

OPŽA: Z. Třebáň - Hýskov (NE - 14.30 - Ducký), V. Újezd - Loděnice (SO - 14.30 - Kušo), Všeradice - Neumětely (NE - 14.30 - Vodička), Zdice - Nižbor (NE - 14.30 - Belanský).

OPŽB: Hostomice - Tlustice (NE - 10.15 - Závora), Osek - Žebrák (NE - 14 - Šnajdr), Zaječov - Újezd (NE - 14.30 - Ryska), Lochovice - Rpety (SO - 14.30 - Deraj).

OpmlŽ: Komárov - Hudlice (PÁ - 17.30 - Plecitý), Lochovice - Rpety (PÁ -
17.30 - Knotek), Zdice - Drozdov (PÁ - 17.30 - Červenka).


OFS Beroun - 3.10. - 5.10.2008 - úřední začátek v 16.00 hodin:

OP: Nižbor - Z. Třebáň (SO - Müller - Svoboda, Knotek), SKP Beroun - Zdice B (SO - 10.15 - Tyrš. stad. - Mázdra - Marx, Chvátal), Tlustice - Trubín (SO - Hájek - Vlachopulos, Kros), Neumětely - Osek (SO - Sekerka - Juppa, Červenka), Újezd - Cerhovice (NE - Vodička - Egrt, Belanský), Loděnice B - Beroun B (NE - Krůta - Mázdra, Pos ml.), Stašov - Praskolesy (SO - Kareš - Závora, Špicl).

III.A: Nižbor B - Srbsko (NE - 14 - Hájek), Cembrit - N. Jáchymov (NE - 10.15 - Drábek), Chodouň - Lužce (NE - 10.15 - Svoboda), Tetín - Karlštejn (SO - Drábek), VČS Tmaň - Kublov (SO - 10.15 - hř. Chodouň - Špicl), Hýskov - Broumy (SO - Bartovský), Hudlice - Svatá (NE - Závora).

III.B: Vižina - Podluhy (SO - 10.15 - Ducký), Rpety - Všeradice (SO - Šnajdr), Žebrák B - Zaječov (NE - Chvátal), Neumětely B - Osek B (NE - 14 - Kušo), Újezd B - Hostomice B (SO - Plecitý), Chlumec - Běštín (NE - Vlachopulos), Drozdov - Osov (SO - Koza).

IV.A: Chyňava - Z. Třebáň B (NE - Juppa), Liteň - Všeradice B (SO - Deraj), Tetín B - Mořinka (NE - Koza), Zdejcina - V. Újezd (NE - Bartovský), Mořina - Chrustenice (SO - Kušo), Stašov B - Svatá B (NE - 10.15 - Kros).

IV.B: Broumy B - Libomyšl (NE - Sekerka), Rpety B - Lochovice (NE - 15 - Špicl), Cerhovice B - Zaječov B (NE - Deraj), Tlustice B - Březová (NE - Ducký), Komárov B - Felbabka (NE - Šnajdr), Chaloupky - Praskolesy B (NE - 10.15 - hř. Komárov - Müller).

OPD: Žebrák - N. Jáchymov (SO - 10.15 - Müller), Hostomice - Podluhy (SO - 10.15 - Juppa), Cerhovice - V. Újezd (NE - 13.15 - Deraj), Újezd - Hýskov (NE - 13 - Belanský).

OPŽA: Nižbor - Z. Třebáň (SO - 13.30 - Knotek), Neumětely - Zdice (SO - 14 - Červenka), Loděnice - Všeradice (NE - 14 - Pos ml.), Hýskov - V. Újezd (SO - 14 - Bartovský).

OPŽB: Újezd - Lochovice (SO - 14 - Plecitý), Žebrák - Zaječov (NE - 14 - Chvátal), Tlustice - Osek (SO - 13.30 - Kros), Drozdov - Hostomice (NE - 13 - Egrt).

OpmlŽ: Drozdov - Komárov (PÁ - 17 - Kros), Hostomice - Zdice (PÁ - 17 - Špicl), Hudlice - Lochovice (PÁ - 17 - Juppa).

Petr Milfait