Beroun B – Kr. Dvůr B 2:3

Fotbal, I.B třída, sk. A

Vzruch přinesla již 6. minuta, ve které rozhodčí po střetu Choce s domácím Paluskou nařídil pokutový kop. Penaltu s přehledem proměnil Michal Novák – 1:0. Poté měli herně navrch hosté, kteří se také dočkali vyrovnání. Na konci pěkné akce byl Patera, který prostřelil Csekeie – 1:1. O šest minut později ale šli domácí opět do vedení. Trestný kop z hranice šestnáctky poslal přesně k tyči Michal Novák 2:1.

Druhá půle nabídla mnohem více šancí. Paluska s Brožem ale nemířili přesně a střelu Choce zastavilo břevno. V 60. minutě hosté vyrovnali na 2:2, když střelu Brože Csekei vyrazil jen k Froňkovi, který si věděl rady. V následných minutách se hrálo nahoru, dolů. Domácího Palusku ale vychytal Hnízdil a únik Frydrycha zlikvidoval skvěle Csekei. Skóre se změnilo až v 67. minutě, kdy domácí obrana nechala před brankou zcela volného Dochtora, který domácího brankáře doslova vymáchal a zakončil do prázdné branky – 2:3. V závěru domácí měli šance na vyrovnání, Zapletal ale na Hnízdila nevyzrál a Janda z dobré pozice přestřelil.

Branky: 7. a 24. Michal Novák (první z pen.) – 18. Patera, 60. Froněk, 67. Dochtor M. ŽK: 2:3. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Štefan. Diváků: 150.

Beroun B: Csekei – Choc, Novák Mil., Přibyl (77. Malý), Lehovič, Urban, Pech, Šíma, Paluska (73. Zapletal), Opalecký, Novák Mich. (80. Janda)

Králův Dvůr B: Hnízdil – Průša, Vávra (82. Kunc), Molnár, Lukeš, Choc, Brož, Froněk (90. Grubner), Patera (85. Krupa), Dochtor M., Frydrych.