Zdice - Hořovice 1:2

Domácí fotbalisté vstoupili do utkání velkým náporem a během osmi minut zahrávali šest rohových kopů. Z velké převahy Zdic vyplynula jedna nebezpečná střela, kterou zlikvidoval Šilhavý a nebezpečná hlavička, která se otřela o břevno. Domácí měli i nadále více ze hry, ale do šancí se nedostávali a pokud se pokusili o střelbu z větší vzdálenosti, mířili hodně ned branku. Hořovice o sobě daly poprvé výrazněji vědět ve 22. minutě. Po rychlém brejku se dostal k míči Hlavsa, který ale po střetu s obráncem a brankářem Kasalem nezakončil. K míči se ovšem dostal Nesnídal, z nulového se pokusil vystřelit, ale míč jen proběhl po brankové čáře. S postupem času se hra vyrovnala. Hrálo se převážně ve středu hřiště bez výraznějších šancí. Zajímavější momenty přišly až v závěru prvního poločasu. Nejprve, opět po brejku posunul Nesnídal míč na volného Hlavsu, který ale z dobré pozice mířil nad branku. Ve 42. minutě pak musel Kasal zasahovat proti střele Nesnídala. Definitivní tečku za prvním poločasem udělal domácí Huml, jehož pěknou střelu z dvaceti metrů zlikvidoval Šilhavý.

I v úvodu druhého poločasu se hrálo podle taktovky domácích. Jenže Havelka po průniku místo přihrávky na volné spoluhráče volil střelu s těžkého úhlu a se střelou Kroba si bez větších problémů poradil Šilhavý. V 63. minutě pak mohl poslat Zdice do vedení Stádník, kterému stačilo placírkou trefit odkrytou branku, jenže místo toho vystřelil vysoko nad branku. Staré pravidlo "nedáš-dostaneš" platilo i ve Zdicích. O dvě minuty později domácí obrana jen koukala na uvolňujícího se Nesnídala, který zamířil přesně k tyči - 0:1. O tři minuty později mohl tentýž hráč přidat druhý gól, ale tentokrát skvěle zasáhl Kasal. Po gólu byli aktivnější hosté a v 77. minutě navýšili své vedení. Po ruce Nováka nařídil rozhodčí pokutový kop, který s přehledem proměnil Šmíd - 0:2. O tři minuty později se ovšem domácí fotbalisté vrátili do utkání. Po hrubce hořovické obrany postupovali Červenka s Havelkou sami na brankáře a tuto situaci vyřešili naprosto učebnicově. Červenka vytáhl Šilhavého z branky a předložil míč Havelkovi - 1:2. Závěrečných deset minut se domácí nadechli k náporu a mohli se dočkat vyrovnání. To by ale museli proměnit šance. Jenže Stádník z deseti metrů napálil míč jen do Šilhavého a Svoboda po centru Humla mířil zblízka vysoko nad branku. Hořovice si tak odvezly všechny tři body.

Branky: 80. Havelka - 65. Nesnídal, 77. Šmíd z PK. ŽK:Krob, Loubr - Šilhavý, Slepička. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Hamšík. Diváků: 250.

Zdice: Kasal - Német, Havelka, Loubr, Novák (84. Carvan), Svoboda, Krob, Červenka, Stádník, Kment (75. Šinták), Huml.

Hořovice: Šilhavý - Nesnídal, Švarc (89. Škvára), Kuška, Novotný, Bláha, Kolář (90. Budinský), Král, Hlavsa (88. Zítek), Šmíd, Slepička.