Králův Dvůr B – Beroun B 3:2

V úvodní desetiminutovce se oba celky jen oťukávaly. Od třinácté minuty ale přišla gólová smršť v podání domácích. Nejprve se po rohu parádně trefil z dvaceti metrů Frydrych – 1:0. V 15. minutě to mohlo být 2:0, střelu Kučery ale vytáhl Csekei na tyč. Při následném rohu se vrhl pěkně do hlavičkového souboje Molnár a míč opět skončil v berounské síti – 2:0. Aby toho nebylo málo, tak o dvě minuty později dostal Molnár nádherný míč od Hybše a tuto vyloženou šanci zužitkoval na výbornou – 3:0. Tento vývoj sliboval v následných minutách debakl, jenže opak byl pravdou. Domácí se ze hřiště vytratili a hosté převzali iniciativu. A s postupem času také přicházely šance. Záruba ale hlavičkoval nad branku a parádní střela Fujdiara skončila těsně vedle branky. Hosty vrátil do utkání ve 38. minutě Záruba, který dostal od Seemana míč mezi obránce a následně zamířil přesně k tyči – 3:1.

I po změně stran měli herně navrch hosté, kteří ale opět doplatili na slabou koncovku. Střelu Seemana vytáhl Kolář nad branku a gól nepřinesly ani dvě šance Krůty. Poté zahrozili také domácí, ale Molnár hlavičkoval těsně vedle branky a parádní pokus Kučery zastavilo břevno. Celkově ale byli herně lepší hosté, kteří se v 81. minutě dočkali snížení na 3:2, když dvě velké chyby domácí obrany potrestal Záruba. Hosté se snažili v závěru vyrovnat, do další šance se ale již nedostali.

Branky: 13. Frydrych, 17. a 19. Molnár – 38. a 81. Záruba. ŽK: Molnár, Hybš – Seeman. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Poslušný. Diváků: 100.

Králův Dvůr B: Kolář – Průša, Hybš, Molnár, Cihelka, Choc R., Frydrych, Křesťan R., Patera (Bastl), Vávra (Froněk), Kučera (Novák).

Beroun B: Csekei – Zapletal, Choc, Meszároš, Fujdiar, Šíma, Seeman (Krčma), Frajer, Šíma Martin, Krůta, Záruba.