Králův Dvůr B – Komárov 2:1

V prvním poločase měli jednoznačně navrch domácí fotbalisté, kteří si vytvořili dost šancí, ale předvedli doslova tragické zakončení. Několik šancí také zneškodnil brankář Komárova Tráva.

Po přestávce se situace na hřišti změnila. Komárov dokázal vyrovnat hru, snahu hostů ale zchladil Sklenář, který se prosadil po rohu – 1:0. S postupem času začali mít hosté více ze hry, dostali se i do několika šancí, skórovat ale nedokázali. Naopak z ojedinělého protiútoku udeřili domácí. Po křídle utekl hostům Patera a jeho centr zapadl do horního rohu komárovské branky – 2:0. Hosté dokázali zkorigovat stav až v 89. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil střelou z vojele Ungr. Více ale již Komárov nestihl a domácí si připsali plný počet bodů.

Branky: Sklenář, Patera – Ungr. Poločas: 0:0.