Hostomice - Žebrák 4:1

Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu skvěle a hned ve druhé minutě se dostali do vedení. Hlavičku Vyskočila sice ještě dokázal Kačírek vyrazit, Vaverčiak ale dorážel do prázdné branky - 1:0. Poté se hrál až do 22. minuty vcelku vyrovnaný fotbal. Právě ve 22. minutě ale žebrácký Tožička nakopl přímo před zraky rozhodčího domácího Velebila a byl po právu vyloučen. Zbytek první půle se hrál v režii domácího celku. Jenže své šance nedokázali Hostomičtí proměnit. Hadrabu vychytal Kačírek, Velebil branku těsně minul a gólem poté neskončila šance Palivce, ani další dva pokusy Velebila. Žebrák o sobě dal vědět až ve 45. minutě, kdy z otočky pálil Štěpnička nad břevno.

V úvodu druhé se již domácí prosadili gólově. Hned ve 49. minutě se prosadil parádní křižnou střelou Velebil a o čtyři minuty později tentýž hráč zvýšil na 3:0, když po sérii střel domácích hráčů doklepl míč do odkryté branky. Poté tempo hry opadlo, přesto se diváci dočkali řady šancí. Pokus osamoceného Hadraby zneškodnil Kačírek, na druhé straně pak nebezpečně pálil Štěpnička. Když poté v další vyložené šanci neuspěl Kuba V. a Kačírek nastřelil tyč, udeřili hosté. Rychlý protiútok zakončil tvrdou střelou Štěpnička - 3:1. Drama se ale nekonalo. O tři minuty později dostal Lisý míč mezi obránce a zkušeně zakončil křižnou střelou - 4:1. Další šance již domácí poté neproměnili.

Branky: 2. Vaverčiak, 49. a 53. Velebil, 82. Lisý V. - 79. Štěpnička. ČK: 22. Tožička (Ž). ŽK: Kuba J., Kuba V. - Štěpnička. Rozhodčí: Čermoch. Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Hostomice: Bohuněk - Sluka (46. Kačírek), Vaverčiak, Kuba J., Maršálek (78. Kovács), Velebil, Kuba V., Palivec, Hadraba, Mašek, Vyskočil (75. Lisý V.).

Žebrák: Kačírek - Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal (68. Kurej), Štěpnička, Knop, Raška, Tožička, Krejčí, Kára.