Starší: Hořovicko – Sp. Příbram 1:1

Ve velkém horku se hrál zajímavý zápas s mnoha šancemi, ale koncovka byla největším problémem obou týmů. Do vedení šel Spartak v 17. minutě, když se parádně z hranice vápna trefil Telenský – 0:1. V dalších šancích hostů se objevili Císař a Štochl, ale neuspěli. Domácí měli také několik možností na vyrovnání (Abel, Keckstein, Škvára), ale buď je vychytal Solnař a nebo mířili vedle, popř. do tyče. Druhý poločas se odehrával převážně na půlce Spartaku. Domácí tlačili a zaslouženého vyrovnání se dočkali v 86. minutě po přímém kopu, kdy odražený míč poslal do sítě Sojka – 1:1. Tímto výsledkem i zápas skončil. „Utkání splnilo naše očekávání. Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři, vyzkoušeli jsme nové hráče. Výsledek v této fázi přípravy není až tak důležitý. Potěšilo mě, že hráči bojovali a rvali se o místo v sestavě,“ hodnotil zápas trenér hostů Miloslav Šusta.

Mladší: Hořovicko – Sp. Příbram 4:4

Zajímavý duel, v němž měli domácí převahu, skončil nerozhodně, když branky Hořovicka dávali: Zemánek 2, Vokurka a Zítek.