Zdice – N. Strašecí 1:1

Dorost FK Olympie Zdice remizoval v souboji dvou celků ze středu tabulky s Novým Strašecím 1:1. Domácí měli po celý zápas více ze hry, ale do vedení šli po povedené střele ze dvaceti metrů krátce před přestávkou hosté. Za domácí vyrovnal v 50. minutě z pokutového kopu po faulu na Vágnera Carván. Nyní jedou Zdice na hřiště vedoucích Kročehlav.

Tn. Rakovník – Loděnice 1:0

Aktuálně druhý celek Loděnice se představil na půdě Tatranu Rakovník. Domácí začali lépe a v prvních dvaceti minutách si vypracovali několik šancí. Ve 26. minutě se pak Tatran dostal do vedení, když se po rohu prosadil Jun. Poté se hra vyrovnala. Hosté mohli vyrovnat, ale své šance neproměnili a nakonec se domů vraceli bez bodů.

Králův Dvůr – Kročehlavy 0:4

Dorostenci Králova Dvora hostili vedoucí Kročehlavy a v první půli podali domácí doslova katastrofální výkon. Hosté byli lepší po všech stranách, domácí si navíc vstřelili vlastní gól. Po změně stran se domácí zlepšili, vedení hostů ale ohrozit příliš nedokázali. V největší šanci cábelíků Šolc nastřelil břevno. Králodvorští se snažili soupeře s postupem času zatlačit, sráželi je ale hrubé chyby a nakonec jasně prohráli.

Komárov – Obříství 1:0

Dorostenci Komárova hostili o víkendu dvanácté Obříství a v zápase byli jasnými favority. Tuto roli nakonec domácí hráči dokázali splnit, když soupeře porazili 1:0. Jediný gól utkání vstřelil Solar. Komárov se díky tomuto vítězství posunul na třetí pozici, těsně za Loděnici.

Všeradice – Nový Knín 2:1

V souboji Všeradic s Novým Knínem se více dařilo domácím fotbalistům. Ti si připsali velice cenné tři body a udrželi se tak ve středu tabulky.