Drozdov – Volduchy 5:2

Utkání se odehrálo na velmi dobře připravé hrací ploše. Toho využili především domácí fotbalisté, kteří v první půli hráli jako z partesu. Tomu napovídá i poločasové vedení Drozdova 4:1. Hosté, hrající okresní přebor Rokycanska, jsou v tabulce po polovině soutěže na třetím místě a netají se postupovými ambicemi. Na půdě Drozdova ovšem svou kvalitu příliš neukázali.

Po změně stran se hra vyrovnala. Oba celky si vypracovaly několik vyložených šancí, v drtivé většině ale nezakončili hráči akce dobře. Především domácí spálili, co se dalo. Obě družstva nakonec přidala po jednom gólu a utkání skončilo vítězstvím Drozdova 5:2.

Dle vyjádření drozdovského předsedy Vodičky jde celek do jarní poloviny sezony beze změn. „Byl bych rád, kdyby mužstvo bojovalo jako na podzim o čelo tabulky. Ztráta na první místo je osm bodů, to nás nechává v klidu. Takže postup asi nehrozí,“ dodal Vodička.

Branky: Mantlík 2, Hatina, Kalina, Vodička A. Rozhodčí: Vodička. Poločas: 4:1.

Drozdov: Lisý – Palek, Mantlík, Křivánek, Palek Š., Sládek, Hrbek, Kuška R., Vodička, Kalina, Hatina. Střídali: Průša, Dlouhý.

Viktor Pavlis