V úvodním kole se většině soutěžících podařilo skončit s kladným výsledkem. Nejlépe se vedlo Aleně Dřevěné z Králova Dvora a Petrovi Švarcpikovi z Hředlí. Oba získali v prvním kole čtrnáct bodů. O vítězi kola opět bude při rovnosti bodů rozhodovat supertrefa, tedy součet všech gólů vstřelených ve vybraných deseti zápasech kola. Těch padlo v tomto kole 39. Blíže měl k tomuto číslu Petr Švarcpik, který tipoval, že padne 27 branek, a stal se tak vítězem úvodního kola.

Na vítěze kola čeká v naší redakci vždy poukázka na sázku v hodnotě 100 Kč u firmy Fortuna a triko pro vítěze kola. Soutěžící si musí cenu vyzvednout v redakci Berounského deníku (Nám. Marie Poštové v Berouně) nejpozději měsíc po uveřejnění výsledků kola, ve kterém vyhráli.

Od druhého kola bude možné tipovat prostřednictvím internetu na stránkách www.fortunaliga.cz. Po internetu ovšem mohou tipovat jen soutěžící, kteří se nejprve zúčastnili jednoho kola pomocí kuponu vystřiženého z novin. Soutěžící také musí k tipování na kupon z novin vyplnit heslo, které musí mít formát čtyř čísel (např. 1111 nebo 3535). Pokud máte dotazy ohledně Fortuna ligy, zavolejte nám na tel. 311 624 931 nebo nám napište na mail sport.berounsky@denik.cz

Extraliga

BE092 Alena Dřevěná, K. Dvůr 14 14
BE022 Petr Švarcpik, Hředle 14 14
BE062 Martin Klíma, Počaply 11 11
BE110 Tomáš Opatrný, Týček 11 11
BE052 Josef Procházka, Chaloupky 11 11
BE025 Stanislav Bogdanov, Tlustice 8 8
BE104 Tomáš Frydrych, K. Dvůr 8 8
BE058 Milan Chrpa, Žebrák 8 8
BE038 Jiří Chvojka, Chaloupky 8 8
BE004 Jaroslava Jakubková, Hořovice 8 8
BE132 Radek Janák, Beroun 8 8

1. liga

BE147 Květa Jelínková, Beroun 8 8
BE138 Martin Král, Beroun 8 8
BE109 Miloš Ludvík, Tlustice 8 8
BE048 Ivan Pánek, Zdice 8 8
BE131 Daniel Steiner, Chyňava 8 8
BE085 Jaroslav Tarczal, Beroun 8 8
BE035 Petr Veselý, M. Chlumec 8 8
BE023 Achiles Vlachopulos, Beroun 8 8
BE005 Milan Abrhám, Hořovice 5 5
BE054 Petr Bežó, Praskolesy 5 5
BE124 Věra Bladská, Podluhy 5 5

2. liga

BE074 Jan Čapek, Cerhovice 5 5
BE073 Kateřina Čapková, Cerhovice 5 5
BE149 Jaroslav Čermák, Hatě 5 5
BE127 Zdeněk Červený, Liteň 5 5
BE017 Miloslav David, Beroun 5 5
BE018 Tereza Ducháčková, Svatá 5 5
BE146 Jolana Dvořáková, Beroun 5 5
BE024 Vlastimil Ehl, Osek 5 5
BE151 Tomáš Eliášek, K. Dvůr 5 5
BE065 Oldřich Huml, Zdice 5 5
BE003 Václav Jakubka, Hořovice 5 5

3. liga

BE007 Martina Jelenová, Cerhovice 5 5
BE076 Petra Jíchová, Zaječov 5 5
BE116 Jiří Kolínek, Beroun 5 5
BE059 Antonín Korejčík, Komárov 5 5
BE013 Jan Kovaříček, Beroun 5 5
BE011 Jana Kovaříčková, Beroun 5 5
BE019 Jiří Křikava, Osek 5 5
BE045 Rudolf Kučera, Hořovice 5 5
BE044 Lukáš Kučera, Hořovice 5 5
BE063 Miroslav Leško, K. Dvůr 5 5
BE041 Jan Lisý st., Hostomice 5 5

Divize

BE108 Miloslav Ludvík, Tlustice 5 5
BE101 Helena Marešová, Beroun 5 5
BE037 Pavel Mizera, Osek 5 5
BE135 Antonín Mottl, Loděnice 5 5
BE155 Jan Opatrný, Týček 5 5
BE015 Jana Ostereicherová, Beroun 5 5
BE113 Josef Pavlíček, K. Dvůr 5 5
BE112 Martin Pavlíček, K. Dvůr 5 5
BE051 Jana Procházková, Chaloupky 5 5
BE139 František Prošek, Beroun 5 5
BE142 Petr Roubal, Beroun 5 5

Krajský přebor

BE033 Jiří Ryska, Březová 5 5
BE047 Jaroslav Stádník, Zdice 5 5
BE150 Lukáš Stejskal, Hýskov 5 5
BE136 Radoslav Šindler, Liteň 5 5
BE066 Josef Škrlant, Praskoslesy 5 5
BE001 Michaela Šlosarová, Žebrák 5 5
BE133 David Štanc, Hudlice 5 5
BE072 Aleš Vaněk, Cerhovice 5 5
BE036 Zdeněk Veselý, Hostomice 5 5
BE053 Jiří Vurm, Chaloupky 5 5
BE060 Miroslav Záruba, Komárov 5 5

I.A třída

BE061 Ondřej Záruba, Komárov 5 5
BE156 Vilém Bělohlávek, Lhotka 2 2
BE055 Ludmila Bežová, Praskolesy 2 2
BE126 Jiří Bladský, Hořovice 2 2
BE103 Miroslav Csík, N. Jáchymov 2 2
BE093 Pavel Dřevěný, K. Dvůr 2 2
BE094 Pavel Dřevěný st., K. Dvůr 2 2
BE067 František Fiala, Záluží 2 2
BE020 Lucie Hercová, Beroun 2 2
BE120 René Horák, K. Dvůr 2 2
BE021 Jaromír Hubna, Beroun 2 2

I.B třída

BE091 Vladimír Ješetický st., Beroun 2 2
BE031 Pavel Jungmann, Nižbor 2 2
BE030 Pavla Jungmannová, Nižbor 2 2
BE117 Miroslav Kafka, Beroun 2 2
BE069 Josef Karkoš, Cerhovice 2 2
BE077 Jiří Klekner, Kozojedy 2 2
BE078 Jitka Kleknerová, Kozojedy 2 2
BE140 Milan Kotalík, Beroun 2 2
BE012 Pavel Kovaříček, Beroun 2 2
BE107 Michal Kříž, Chyňava 2 2
BE082 Miloš Lapáček, Hořovice 2 2

Okresní přebor

BE042 Jan Lisý ml., Hostomice 2 2
BE056 Vladimír Mašek, Beroun 2 2
BE123 Miroslav Miška, Chrustenice 2 2
BE143 Bohuslav Mráček, Chrustenice 2 2
BE081 Karel Nepeřený, Hořovice 2 2
BE016 Václav Ostereicher, Beroun 2 2
BE106 Otto Patera, Trubín 2 2
BE114 Marta Pavlíčková, K. Dvůr 2 2
BE122 Oldřich Průša, Hudlice 2 2
BE070 Roman Roškota, Kozolupy 2 2
BE008 Věra Schovánková, Praha 2 2

III. třída

BE046 Josef Sládek, Zdice 2 2
BE050 Jaroslav Spáčil, Olešná 2 2
BE128 Zdeněk Steiner ml., Chyňava 2 2
BE130 Ludmila Steinerová, Chyňava 2 2
BE087 Tomáš Škrdlant, Beroun 2 2
BE134 Jana Štancová, Hudlice 2 2
BE068 Josef Trnka, Komárov 2 2
BE027 Jana Vlasáková, K. Dvůr 2 2
BE039 Vít Vodička, Cerhovice 2 2
BE080 Martin Žalud, Hořovice 2 2
BE115 Romana Anýžová, N. Jáchymov –1 –1

IV. třída

BE125 Romana Beldová, Podluhy –1 –1
BE102 Kamil Bělohlávek, Lhotka –1 –1
BE014 Antonín Benda, Chrustenice –1 –1
BE006 Jan Dlouhý, Zaječov –1 –1
BE057 Radim Drda, Beroun –1 –1
BE152 Hynek Foltýn, K. Dvůr –1 –1
BE153 Dagmar Foltýnová, K. Dvůr –1 –1
BE089 Vladimír Ješetický, Beroun –1 –1
BE119 Aleš Kocourek, Beroun –1 –1
BE010 Petr Kovaříček, Beroun –1 –1
BE095 Milan Mareš, Beroun –1 –1
BE096 Milan Mareš st., Beroun –1 –1
BE034 Monika Nevolná, Březová –1 –1
BE075 Marie Otčenáčková, Cerhovice –1 –1
BE100 Jiřina Psohlavcová, Beroun –1 –1
BE097 Lada Psohlavcová, Beroun –1 –1
BE099 Jaroslav Psohlavec, Beroun –1 –1
BE043 Stanislav Reiser, Hořovice –1 –1
BE079 Miroslav Rychlík, M. Chlumec –1 –1
BE129 Zdeněk Steiner st., Chyňava –1 –1
BE009 Miroslav Šebesta, Žebrák –1 –1
BE088 Petr Škrdlant, Beroun –1 –1
BE064 Tomáš Šlégr, Tmaň –1 –1
BE002 Roman Šlosar, Žebrák –1 –1
BE083 Jakub Štochl, Hořovice –1 –1
BE144 František Štrébl, Chrustenice –1 –1
BE084 Daniel Tarczal, Beroun –1 –1
BE154 Olga Tkadlecová, Žloukovice –1 –1
BE040 Xenie Vodičková, Cerhovice –1 –1
BE118 Václav Zýka, Hudlice –1 –1
BE137 Milan Helebrant, Svatá –4 –4
BE026 Milan Herco, Beroun –4 –4
BE121 Daniela Horáková, K. Dvůr –4 –4
BE032 Josef Jungmann, Nižbor –4 –4
BE028 Josef Kohout, Otročíněves –4 –4

V.I.P. liga

BE098 Martin Mareš, Beroun –4 –4
BE105 Dagmar Paterová, Trubín –4 –4
BE141 Jiří Roubal, Beroun –4 –4
BE145 Václav Soukup, Beroun –4 –4
BE086 Jaroslava Škrdlantová, Beroun –4 –4
BE029 Pavel Vlasák, K. Dvůr –4 –4
BE071 Gusta Anděl, Zaječov –7 –7
BE090 Martina Ješetická, Beroun –7 –7
BE049 Jaroslav Pliml, Zdice –7 –7
BE148 Václav Soukup st., Beroun –7 –7
BE111 Lucie Fantová, Karlštejn –10 –10