Volno mají o tomto víkendu fotbalisté berounského áčka, dá se tedy očekávat, že někteří hráči vypomohou v nedělním derby v I.B třídě rezervě na půdě Králova Dvora B.

Divize: Žižkov B – Bzová (NE - Krauskopf), Prachatice – Králův Dvůr (NE - Burda).

I.A: Neratovice – Zdice (NE - Garaja), Hořovice – Měchenice (NE – 10.15 - Kabyl).

I.B – A: Králův Dvůr B – Beroun B (NE - Poslušný).

I.B – E: Petrovice – Hostomice (NE - Šípek), Rožmitál – Loděnice (SO – Štefan), Mníšek – Žebrák (SO - Stádník).

OP: Neumětely - Praskolesy (SO - Špicl - Mázdra, Sedláček), Hýskov - Trubín (SO - Hájek - Klečka, Kros), Komárov - Újezd (SO - Sekerka - Svoboda, Vodička), Hořovice B - Stašov (SO - 14.00 - hř. Bzová - Ducký - Vodička, Kušo), SKP Beroun - Osek (SO - 10.15 - Šnajdr - Plecitý, Gall), Tlustice - Z. Třebaň (SO - Závora - Ducký, Kušo), Cerhovice - Nižbor (SO - Drábek - Ryska, Marx).

III. A: Vižina - Všeradice (SO - 10.15 - Müller), Chlumec - N. Jáchymov (NE - Mázdra), Lužce - Cembrit (NE - Klečka), Karlštejn - Chyňava (SO - Kareš), Svatá - Loděnice B (SO - Pecka), Tetín - Zadní Třebaň B (SO - Šnajdr), Hudlice - Nižbor B (NE - Svoboda).

III. B: Zdice B - Drozdov (SO - Vlachopulos), Zaječov - Broumy (SO - Krůta), Komárov B - Újezd B (NE - Vlachopulos), Podluhy - Hostomice B (SO - Plecitý), Libomyšl - Osek B (SO - 14 - Chvátal), Běštín - Rpety (NE - 14 - Vodička), Kublov - Žebrák B (NE - 10.15 - Klečka).

IV. A: Vys. Újezd - Všeradice B (SO - Pos st.), Mořina - Liteň (SO - Koza), Svatá B - Mořinka (NE - Závora), Srbsko -Tmaň (NE - Bartovský), Tetín B - Zdejcina (NE - Pos st.).

IV. B: Neumětely B - Praskolesy B (NE - 14 - Pos ml.), Zaječov B - Cerhovice B (NE - Sekerka), Chaloupky - Broumy B (NE - 10.15 - hř. Komárov - Kareš), Lochovice - Stašov B (SO - Bartovský), Tlustice B - Rpety B (NE - Kušo), Osov - Felbabka (NE - Kros).

KP D: Vlašim – Beroun (NE – 10.15/12.30 – Hejný, Kolman), Hořovice – Kosmonosy (SO – 10.15/12.30 – Krupa, Vilhelm, Kareš).

I.A D: Kr. Dvůr – Všeradice (SO – 10.15 - Nepraš), Zdice – Benešov (SO – 10.15 - Hůla), Nespeky – Loděnice (SO – 10.15 - Garaja), Jílové – Žebrák (NE – 10.15 – Chrudimský).

OP D: Broumy - Újezd (SO - 14.30 - Červenka), Podluhy - Cerhovice (SO - 9.30 - Belanský), Hostomice - Z. Třebaň (SO - 10.15 - Slabý), Beroun B - Nižbor (SO - 10.15 - Na Máchovně - Červenka).

Liga žáků: Příbram – Hořovice (NE – 10/ 11.45 - Brejník).
KP žáků: Beroun – Slaný (SO – 9.30/ 11.10 - Košťálek).

I.A Ž: Zdice – Brandýsek (NE – 9.30/11.10 - Nepraš), Kralupy – Hořovice B (SO – 9.30/ 11.10 - Lerch), N. Strašecí – K. Dvůr (SO – 9.30/11.10 - Reiprich)

OP st. Ž A: Vysoký Újezd - Všeradice (SO - 15 - Pos st.), Hýskov - Chyňava (SO - 15 - Kros), Mořina - Loděnice (SO - 15 - Koza), Hudlice - Zadní Třebaň (NE - 15 - Svoboda), Beroun B - Nižbor (NE - 9.30 - Na Ostrově - Červenka).

OP Ž B: Neumětely - Újezd (NE - 10.15 - Vokoun), Zaječov - Hostomice (NE - 15 - Sekerka), Komárov - Osek (NE - 14.30 - Vlachopulos), Lochovice - Rpety (SO - 15 - Bartovský), Tlustice - Žebrák (PÁ - 17.30 - Kros).

II. liga žen: Karlštejn – Karlovy Vary (SO – 10.30 – Haltuf – Hájek, Klečka), Liteň – Trstěníce (SO – 11 – Ochotnický).

III. liga žen: Karlštejn B – Mnichovo Hradiště (NE – 10.30 – Ducký), Mořina – Inferno Praha (NE – 13 – Hájek).

OK poháru ČMFS: Tlustice – SKP Beroun (ST – 17.30 – Stašov – Klečka, Hájek, Mázdra.