Třetiligová premiéra čeká v neděli dopoledne fotbalisty Králova Dvora. Cábelíci se představí na půdě Karlových Varů, které v loňském roce obsadily v ČFL páté místo. Oba celky v generálce remizovaly 1:1. Králův Dvůr na půdě Vlašimi, Karlovy Vary s řeckým Limasol AEL. Cábelíci by si hlavně měli v Karlových Varech dávat pozor na domácího útočníka Jakuba Mičkala, který byl v uplynulé sezoně nejlepším střelcem ČFL.

V neděli dopoledne čeká první mistrovské utkání také divizní celek Hořovicka. Do Hořovic přijede pražský celek Vltavínu,

který v loňské sezoně obsadil v divizní skupině B druhé místo. Hořovičtí nyní mají k dispozici široký kádr, který obohatili kvalitní obránci Votava a Zámeček. V přípravě se dokázalo Hořovicko vypořádat se dvěma třetíligovými celky, generálka se ale celku z Hořovic vůbec nepovedla.

K prvnímu letošnímu mistrovskému utkání v krajském přeboru vyrazí fotbalisté Českého Lva – Unionu Beroun. Ti se představí na malém hřišti v Černolicích. V loňské sezoně se berounskému celku na menších hřištích dařilo, bude tomu tak i dnes odpoledne? Pokud dokáží berounští hráči proměňovat šance, je šance na úspěch poměrně značná.

Již dnes dopoledne se ve Bzové představí v mistrovském utkání I.A třídy celek Hořovicko B, které přivítá mužstvo Nelahozevsi. Hořovicko B nastupovalo v přípravě v hodně omlazené sestavě a tak se nemohl nikdo divit, že výsledky nebyly právě optimální. Je otázkou, jestli bude mužstvo posíleno o některé hráče áčka.

První mistrovské utkání čeká také dorostence Berouna, kteří hrají ve Slaném.

ČFL: Karlovy Vary – Králův Dvůr (NE – 10.30 – hř. Dvory – Cupl).

Divize: Hořovicko – Loko Vltavín (NE – 10.15 – Burda).

KP: Černošice – Beroun (SO – Štefan M.).

I.A: Hořovicko B – Nelahozeves (SO – 10.15 – hř. Bzová – Zikmunda).

KP dorostu: Slaný – Beroun (SO – 10.15/ 12.30 – Stádník, Gaži ml.)